16 000 000 mincí Titanium (BAR) bolo ukradnutých

0
770
Titanium BAR

21.2.2018 zverejnil tím Titanium oznam na Medium.com. V tomto ozname sa píše, že nejaký dobrák ukradol 16 000 000 mincí. Avšak máme aj dobrú správu pre držiteľov BAR tokenu. 

Tým, že by sa zlodeji mohli kedykoľvek zbaviť tokenov a manipulovať s cenou, tak sa zakladateľ tohto projektu Michael Stollaire rozhodol spraviť fork mincí s tým, že sa zachová ich pôvodné množstvo. Tí, čo držia svoje mince v ERC20 peňaženkách, nemusia robiť nič, pretože Michael sľúbil, že každý dostane automaticky rovnaký počet forknutých mincí s označením TBAR.

Pre tých, ktorí držia mince na burzách, bude v najbližších dňoch vydaný jednoduchý formulár, ktorý bude slúžiť na identifikáciu burzových držiteľov tokenu BAR. Ich produkt MVP, na ktorý sa netrpezlivo čaká, bude podľa Michaelových slov spustený podľa plánu 1.3.2018 a táto krádež ho nijako neovplyvní. Toto je krátke zhrnutie príspevku na Medium.com. Ak by ste mali záujem prečítať si článok v originálnom znení, kliknite tu.


Ak sa vám páčia naše stránky a radi by ste nás podporili, budeme vďační za váš like na Facebooku a tiež nás nájdete aj na  Twitteri