Ako vidia budúcnosť Bitcoinu Morgan Stanley a Matt Newton

0
888
Morgan Stanley označuje kryptomeny za

Morgan Stanley označuje kryptomeny za „novú inštitucionálnu investičnú triedu.“

Bitcoin a altcoiny sa ňou stali v roku 2017, uvádza správa tejto nadnárodnej investičnej banky publikovaná 31. októbra. Správa uvádza silnú formáciu nových fondov zameraných na tento sektor a tiež rast kryptomenových futures. Dokument sa vyznačuje pozitívnou povahou a vyzdvihuje jeden z najsilnejších signálov, ktorým je fakt, že firmy zo slávnej Wall Street sa rýchlo stávajú očarovanými najmä Bitcoinom. Pri otázkach, prečo vstupujú do kryptoodvetví, miestny investiční giganti svorne poukazujú na klientský dopyt.

 

Budúce desaťročia zažije Bitcoin veľký nárast ceny, tvrdí Matt Newton z platformy eToro

Narážal tak na desiate narodeniny Bitcoinu, ktoré najslávnejšia a najväčšia kryptomena oslávila 31. októbra. Tento cenový nárast podľa neho príde vo veľmi blízkej dobe. Býčí trh je podľa jeho názoru „bezprostredne blízko.“ Jedným z nenahraditeľných kúskov skladačky, ktorá určí budúcu cenu Bitcoinu v niekoľkých najbližších rokoch, je podľa Newtona tiež nový investičný kryptomenový nástroj burzy spoločnosti ICE. Ide o obchodnú platformu inštitucionálneho stupňa, ktorá ponúka fyzické vysporiadanie bitcoinových futures.


 

Ak sa vám páčia naše stránky, budeme radi, keď nás budete zdielať na  Twitteri. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, tak máte na výber z viac možností v našej sekcii EXCHANGE