Aplikácia Kik získala dôležitého partnera pre ovládnutie mainstreamu

0
712
Kanadská mobilná chatovacia aplikácia Kik nedávno odhalila svoje plány na spoluprácu so spoločnosťou Unity Technologies z oblasti videohier v snahe o prijatie kryptomeny Kin mainstreamom vo videohernom priemysle.  Ako povedal hovorca Kik pre Cointelegraph, nadchádzajúce partnerstvo s Unity 

Kanadská mobilná chatovacia aplikácia Kik nedávno odhalila svoje plány na spoluprácu so spoločnosťou Unity Technologies z oblasti videohier v snahe o prijatie kryptomeny Kin mainstreamom vo videohernom priemysle. 

 

Ako povedal hovorca Kik pre Cointelegraph, nadchádzajúce partnerstvo s Unity „prinesie kryptomenu miliónom vývojárom hier“, ktorí umožnia integráciu tokenov do hier pomocou špeciálnej vývojovej sady vyvinutej firmou Kik. Spoločnosť plánuje zdieľať Kin Gaming SDK na Unity Asset Store pre vývojárov hier po beta testovaní, pre vybraných partnerov spoločnosti Unity. SDK bude k dispozícii aj na platforme GitHub. 


Kik odhalil svoje ICO pre tokeny Kin v auguste 2017 a predpovedal, že je „prvou kryptomenou, ktorá bude prijatá  mainstreamom“. V septembri 2017 na konci ICO, spoločnosť získala približne 100 miliónov dolárov od viac ako 10 000 účastníkov v 117 krajinách. 

Kin Token, minca typu ERC20 založená na blockchaine Ethereum (ETH), sa obchoduje na úrovni 0,000175 USD s momentálnou trhovou kapitalizáciou vo výške 132 mil. USD.  Kik App bola založená v roku 2009 študentmi University of Waterloo. Spoločnosť Unity  Technologies, bola založená v roku 2004 a je jednou z najrozšírenejších herných platforiem na svete. 

 

Zdroj: cointelegraph.com

Ak nechcete zmeškať žiadnu dôležitú informáciu, kliknite na červený zvonček dole na stránke a už vám nič neunikne. Ak sa vám páčia naše stránky, budeme radi za váš like na Facebooku a tiež nás nájdete na Twitteri.