Arbidex ICO – budúcnosť arbitráže

2
4005
Arbidex ICO-buducnost arbitraze
Arbidex - ICO

Arbidex je nástroj pre zarábanie na profesionálnej arbitráži. S touto platformou už nepotrebujete registráciu na každej platforme, kde chcete arbitrovať.

Čo je arbitráž?

Arbitráž je využitie nerovnakých cien danej kryptomeny na rôznych miestach/trhoch na zisk rovnajúci sa rozdielu týchto cien (za absencie akýchkoľvek súvisiacich rizík)

Čo je Arbidex?

Arbidex je platforma založená na blokchaine, ktorá má integrované obchodné páry kryptomien z rôznych platforiem. Arbidex vyzbieral v ICO predpredaji 6 miliónov dolárov a na 23.1.2018 ( dnes ) oznámil hlavný ICO predaj. Počas predpredaja si získal veľké publikum zo strany malých, ako aj inštitucionálnych investorov. Platforma už funguje v Beta verzii. ICO-m chcú získať širokú masu užívateľov a financie na rozvoj platformy.


ICO predaj

ICO kampaň začína 23. januára a bude trvať do 15. februára. Spoločnosť plánuje získať 10 miliónov dolárov. Na kúpu tokenu treba použiť ETH a cena jedného ABX tokenu je stanovená na 1 USD. ABX-token je založený na Ethereum blockchaine so štandardným tokenovým rozhraním ERC20. Zdrojový kód tokenu je dostupný v jeho whitepapery.
Nákup tohoto tokenu môžete realizovať priamo na ich stránke aj pomocou nášho referal linku, ktorého použitie vás nič nestojí a podporíte tak napredovanie nášho Webu.
Stačí sa teda zaregistrovať na ich platforme, verifikovať svoju identitu, na čo budete potrebovať 2 doklady totožnosti (passport/občiansky preukaz + vodičský preukaz) a selfie fotografiu ako držíte tento doklad spolu s papierikom ktorý obsahuje:
– Arbidex
– vaše meno
– aktuálny dátum

Po potvrdení verifikácie by vás platforma mala pustiť k nákupu ich tokenu.

Predstavujeme budúcnosť obchodovania

Na rozdiel od mnohých iných projektov v štádiu sľubov to vyzerá, že tím za Arbidexom už vybudoval operačný systém so súborom technických nástrojov pre výmennú arbitráž, ktorá spolupracuje s viacerými obchodnými platformami. Platforma už beží a užívatelia tam majú dokopy vložených okolo 10 miliónov dolárov vkladov na arbitráž. Technická architektúra a efektívnosť arbitrážnej stratégie boli testované počas 4 mesiacov, tímom s vlastnými vkladmi

Arbidex sa usiluje minimalizovať obchodné riziká akumuláciou likvidity zo všetkých veľkých obchodných platforiem a úplne automatizovať arbitráž pre užívateľa. Ide v podstate o obchodnú platformu navrhnutú tak, aby agregovala na jednom termináli krypto-aktíva a likviditu zo všetkých hlavných búrz s možnosťou vyhľadávať arbitrážne a automaticky ich implementovať. Platforma je schopná analyzovať tisíce krypto-menových párov a nájsť tie najpriaznivejšie, ktoré tvoria až 2-3% výnosov na jeden obchod.

Príklad ako to funguje

Obchodník sa prihlási na platformu a začne spracovávať transakcie v ľubovoľnej výške, ktorú chce. Nasadenie vyhľadávacieho algoritmu pre najvýhodnejšie výmenné kurzy prostredníctvom viacerých výmenných kurzov prináša možnosť získať kryptomeny za nižšiu sadzbu a predať na vyššej sadzbe. Týmto spôsobom spoločnosť Arbidex robí obchodné operácie na trhu s kryptomenami pohodlnejšími a výhodnejšími pre každého účastníka. Každá nákupná transakcia s akýmkoľvek obchodovateľným kryptoaktívom sa uskutoční za najvýhodnejšiu cenu, zatiaľ čo provízie účtované platformou sú nižšie, ako bežné poplatky účtované krypto burzami v súčasnosti.

Token ABX sa používa na platforme Arbidex. Je to prístupový nástroj k platforme, ako aj interný účtovný nástroj. Predpokladáme, že platforma bude navrhnutá pre profesionálnu komunitu obchodníkov. Členovia našej komunity – majitelia tokenov ABX získajú rozšírenú funkčnosť platformy, ktorá im umožní získať dodatočné zisky z obchodovania a arbitrážnych transakcií, ako aj možnosť rozvíjať ju spolu s nami.

ABX Token má nasledujúce funkcie

Prístup k funkciám prémiovej platformy; interné zúčtovacie zariadenie s integrovanou zľavou na službu Arbidex; právo podieľať sa na vývoji platformy.

Maximálne množstvo tokenov je stanovené na 10 000 000.

Pokiaľ sa vám náš článok páčil a motivoval vás k arbitráži môžete teda použiť aj náš link k registrácii na ich platforme a hneď začať obchodovať.

 

Ak sa vám páčia naše stránky, dajte nám like na Facebooku a tiež nás nájdete na Twitteri 

Ak máte nejaké otázky, alebo by ste radi niečo napísali, navštívte naše fórum

 

 

2 Komentáre

  1. Este som zabudol dodat mince kupite takze ze kliknete na nas link,zaregistrujete sa tam,pri ETH vam ukaze adresu,na ktoru poslete ETH a priamo na mieste to kupite

Comments are closed.