ASUS – nové partnerstvo pre ťažbu kryptomien

0
341
Taiwanský technologický gigant ASUS uzavrel partnerstvo s GPU ťažobnou platformou Quantumcloud. ASUS by rád umožnil svojim užívateľom, aby pomocou svojich grafických kariet ťažili kryptomeny. Správu priniesol vo štvrtok 30. novembra medzinárodný web TechRadar. Dohoda dáva možnosť zákazníkom ťažiť  pomocou grafických kariet na zariadeniach ASUS. Tí budú môcť využiť softvér Quantumcloud na ťažbu kryptomien. Zárobky si budú môcť vyzdvihnúť  pomocou známeho PayPal-u alebo čínskej aplikácie Wech. Toto nové partnerstvo umožní hráčom ťažiť vo chvíľach, keď práve nehrajú svoje obľúbené hry. Quantumcloud bude pripájať a odpájať zariadenia podľa toho, ako sa grafický čip využíva. Nevyužitá karta tak môže každý mesiac naťažiť niečo navyše a svojmu vlastníkovi umožní niečo zarobiť. Každopádne je potrebné mať na mysli, že Quatumcloud negarantuje žiadne špecifické zárobky. Užívatelia si budú musieť podľa všetkého spočítať výnosnosť sami. S touto správou prišla informačná agentúra HEXUS.net. Startup nemôže vzhľadom k vysokému dôrazu na osobné dáta užívateľov koniec koncov ani takéto informácie poskytnúť. ASUS urobil svoj malý krok smerom k kryptomenám už začiatkom novembra. Ďalším partnerom na poli kryptomien sa pre ASUS stali dodávatelia čipov ako je napríklad AMD. Medzi tieto partnerské spoločnosti sa radí ASROCK, Sapphire, MSI a ďalšie. A cieľ tohto rozsiahleho partnerstva? Vytvorenie špecializovaných ťažobných zariadení. V júli Cointelegraph informoval o klesajúcom trende cien grafických kariet a akcií ich výrobcov. To všetko samozrejme na pozadí potápajúcich sa kryptomien. Medzi najviac poškodené firmy sa radí práve AMD a NVidia. Tá navyše schytala ďalšiu veľkú ranu, keď ku koncu novembra zverejnila svoju kvartálnu správu. Akcie technologického giganta NVidia sa okamžite potopili a dno sa ešte stále hľadá. Trend znižujúcich sa predajov grafických kariet nie je zatiaľ na konci. Medzitým veľkí ťažobní giganti z Číny začínajú predávať svoje ťažobné zariadenia. Celý svet čaká na obrat v trende kryptomien. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v našej sekcii EXCHANGE 

Taiwanský technologický gigant ASUS uzavrel partnerstvo s GPU ťažobnou platformou Quantumcloud. ASUS by rád umožnil svojim užívateľom, aby pomocou svojich grafických kariet ťažili kryptomeny. Správu priniesol vo štvrtok 30. novembra medzinárodný web TechRadar.

Dohoda dáva možnosť zákazníkom ťažiť  pomocou grafických kariet na zariadeniach ASUS. Tí budú môcť využiť softvér Quantumcloud na ťažbu kryptomien. Zárobky si budú môcť vyzdvihnúť  pomocou známeho PayPal-u alebo čínskej aplikácie Wech.Toto nové partnerstvo umožní hráčom ťažiť vo chvíľach, keď práve nehrajú svoje obľúbené hry. Quantumcloud bude pripájať a odpájať zariadenia podľa toho, ako sa grafický čip využíva. Nevyužitá karta tak môže každý mesiac naťažiť niečo navyše a svojmu vlastníkovi umožní niečo zarobiť.

Každopádne je potrebné mať na mysli, že Quatumcloud negarantuje žiadne špecifické zárobky. Užívatelia si budú musieť podľa všetkého spočítať výnosnosť sami. S touto správou prišla informačná agentúra HEXUS.net. Startup nemôže vzhľadom k vysokému dôrazu na osobné dáta užívateľov koniec koncov ani takéto informácie poskytnúť. ASUS urobil svoj malý krok smerom k kryptomenám už začiatkom novembra. Ďalším partnerom na poli kryptomien sa pre ASUS stali dodávatelia čipov ako je napríklad AMD. Medzi tieto partnerské spoločnosti sa radí ASROCK, Sapphire, MSI a ďalšie. A cieľ tohto rozsiahleho partnerstva? Vytvorenie špecializovaných ťažobných zariadení.


V júli Cointelegraph informoval o klesajúcom trende cien grafických kariet a akcií ich výrobcov. To všetko samozrejme na pozadí potápajúcich sa kryptomien. Medzi najviac poškodené firmy sa radí práve AMD a NVidia. Tá navyše schytala ďalšiu veľkú ranu, keď ku koncu novembra zverejnila svoju kvartálnu správu. Akcie technologického giganta NVidia sa okamžite potopili a dno sa ešte stále hľadá. Trend znižujúcich sa predajov grafických kariet nie je zatiaľ na konci. Medzitým veľkí ťažobní giganti z Číny začínajú predávať svoje ťažobné zariadenia. Celý svet čaká na obrat v trende kryptomien.

 

Ak obchodujete s kryptomenami určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE  Tip: Získajte 10 USD za nákup kryptomien. Nakúpte aspoň za 100 USD na Coinbase cez náš referal link