Bakkt získal od investorov celkovo 182,5 milióna USD

0
407
O kryptomenovú burzu Bakkt je veľký záujem zo strany tradičných investorov, avšak regulácie neustále odďaľujú jej spustenie. Spustenie Bakktu bude veľkou udalosťou, pretože to bude burza pre obchodovanie s kryptomenami prevádzkovaná tradičným a veľkým finančným hráčom, konkrétne spoločnosťou Intercontinental Exchange, ktorá prevádzkuje NYSE. Je to vnímané ako jeden z veľkých vstupov tradičných investičných kruhov do kryptomien a  prvým produktom budú termínové kontrakty na Bitcoin. Bakkt oznámil, že sa mu podarilo v prvom kole získať od investorov celkovo 182,5 milióna amerických dolárov.  Medzi investormi sú: Boston Consulting Group, CMT Digital, Eagle Seven, Galaxy Digital, Goldfinch Partners, Alan Howard, Horizons Ventures, Intercontinental Exchange, Microsoft 's venture capital arm, M12, Pantera Capital, PayU, the finty arm of Naspers a Protocol Ventures. Teda samé veľké mená. Bakkt ale tiež musel pripustiť, že nestihne plánovaný januárový debut, ktorý už sám o sebe bol posunutým termínom voči pôvodným plánom. Tentokrát už nebol zverejnený žiadny konkrétny dátum štartu, všetko sa bude odvíjať od schválenia regulačnými orgánmi v USA.

O kryptomenovú burzu Bakkt je veľký záujem zo strany tradičných investorov, avšak regulácie neustále odďaľujú jej spustenie.

Spustenie Bakktu bude veľkou udalosťou, pretože to bude burza pre obchodovanie s kryptomenami prevádzkovaná tradičným a veľkým finančným hráčom, konkrétne spoločnosťou Intercontinental Exchange, ktorá prevádzkuje NYSE.

Je to vnímané ako jeden z veľkých vstupov tradičných investičných kruhov do kryptomien a  prvým produktom budú termínové kontrakty na Bitcoin. Bakkt oznámil, že sa mu podarilo v prvom kole získať od investorov celkovo 182,5 milióna amerických dolárov.


Medzi investormi sú: Boston Consulting Group, CMT Digital, Eagle Seven, Galaxy Digital, Goldfinch Partners, Alan Howard, Horizons Ventures, Intercontinental Exchange, Microsoft ‚s venture capital arm, M12, Pantera Capital, PayU, the finty arm of Naspers a Protocol Ventures. Teda samé veľké mená.

Bakkt ale tiež musel pripustiť, že nestihne plánovaný januárový debut, ktorý už sám o sebe bol posunutým termínom voči pôvodným plánom. Tentokrát už nebol zverejnený žiadny konkrétny dátum štartu, všetko sa bude odvíjať od schválenia regulačnými orgánmi v USA.

 

Ak obchodujete s kryptomenami a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE  Tip: Získajte 10 USD za nákup kryptomien – nakúpte aspoň za 100 USD na Coinbase cez náš referal link