Binance Coin (BNB) už nebude ERC20 token

0
799
Spoločnosť Binance presúva svoj token preč zo siete Ethereum, keďže sa pripravuje na spustenie vlastnej decentralizovanej zmenárne (DEX). Binance Coin (BNB) tak už nebude ERC20 token ale presunie sa na Binance Chain. Binance DEX testnet postavený na Binance Chain je nastavený na spustenie o jeden alebo dva týždne. Povedal tak CEO Binance Changpeng ‘CZ’ Zhao. Vo štvrtok v Q&A odhalili detaily o spustení Binance Chain. Binance Coin (BNB), ktorý bol vydaný ako ICO v roku 2017, bude migrovať z tokenu ERC20. Decentralizovaná zmenáreň Binance získa od každého obchodu na burze DEX malý poplatok a bude tiež účtovať poplatok za projekty, ktoré budú chcieť spustiť ich projekty na Binance Chain. Poplatok by sa mal pohybovať okolo 100 000 USD. CZ uviedol, že poplatok je vysoký z toho dôvodu, aby ich sieť nebola zaspamovaná rôznymi podradnými, neserióznymi projektami. Služba Binance DEX bude non-custodial. To znamená, že súkromné ​​kľúče nikdy neopustia zariadenie, ale CZ pripúšťa, že Binance bude mať vo svojej rannej fáze veľký vplyv na sieť a validátory. Binance Chain bude mať len 11 uzlov validátora v momente, keď sa spustí na testnet. Tento krok odôvodnil nasledovne: “Myslím si, že je dôležité, aby sme si udržali tento vplyv v počiatočných fázach. Postupom času sa pridá viac a viac validátorov a náš vplyv sa zníži.“ Po spustení testnetu bude možné získať prístup k používateľskému rozhraniu klienta Binance DEX prostredníctvom webového prehliadača. Binance už poskytla early-access vývojárom peňaženiek. Ledger Nano S bude prvou hardvérovou peňaženkou na podporu Binance Chain a DEX. Ledger Nano X bude podporovaný ďalej. Neskôr sa pridajú aj a KeepKey a Trezor. Binance tiež plánuje neskôr zaviesť cross-chain interoperabilitu. Ak obchodujete kryptomeny a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE  

Spoločnosť Binance presúva svoj token preč zo siete Ethereum, keďže sa pripravuje na spustenie vlastnej decentralizovanej zmenárne (DEX). Binance Coin (BNB) tak už nebude ERC20 token ale presunie sa na Binance Chain.

 

Binance DEX testnet postavený na Binance Chain je nastavený na spustenie o jeden alebo dva týždne. Povedal tak CEO Binance Changpeng ‘CZ’ Zhao. Vo štvrtok v Q&A odhalili detaily o spustení Binance Chain. Binance Coin (BNB), ktorý bol vydaný ako ICO v roku 2017, bude migrovať z tokenu ERC20.


Decentralizovaná zmenáreň

Binance získa od každého obchodu na burze DEX malý poplatok a bude tiež účtovať poplatok za projekty, ktoré budú chcieť spustiť ich projekty na Binance Chain. Poplatok by sa mal pohybovať okolo 100 000 USD. CZ uviedol, že poplatok je vysoký z toho dôvodu, aby ich sieť nebola zaspamovaná rôznymi podradnými, neserióznymi projektami.

Služba Binance DEX bude non-custodial. To znamená, že súkromné ​​kľúče nikdy neopustia zariadenie, ale CZ pripúšťa, že Binance bude mať vo svojej rannej fáze veľký vplyv na sieť a validátory. Binance Chain bude mať len 11 uzlov validátora v momente, keď sa spustí na testnet. Tento krok odôvodnil nasledovne:

“Myslím si, že je dôležité, aby sme si udržali tento vplyv v počiatočných fázach. Postupom času sa pridá viac a viac validátorov a náš vplyv sa zníži.“

Po spustení testnetu bude možné získať prístup k používateľskému rozhraniu klienta Binance DEX prostredníctvom webového prehliadača. Binance už poskytla early-access vývojárom peňaženiek. Ledger Nano S bude prvou hardvérovou peňaženkou na podporu Binance Chain a DEX. Ledger Nano X bude podporovaný ďalej. Neskôr sa pridajú aj a KeepKey a Trezor. Binance tiež plánuje neskôr zaviesť cross-chain interoperabilitu.

 

Ak obchodujete kryptomeny a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE