Binance Coin ( BNB ) zalistovaný na Changelly

0
563
Populárna platforma na výmenu kryptomien oznámila partnerstvo s Binance koncom apríla. Dnes spoločnosť Changelly oznámila, že Binance Coin [BNB] je pripravená  na obchodovanie na platforme spoločnosti Changelly. Changelly je platforma na okamžitú výmenu kryptomien, ktorá tvrdí, že poskytuje najlepšie výmenné kurzy na trhu. Má vyše 100 mincí a spracováva okolo 15k transakcií denne a má viac ako 2 milióny registrovaných používateľov z celého sveta. Partnerstvo Changelly-Binance bolo oznámené v snahe priniesť používateľom viac tokenov, rýchlejšie transakcie a lepšie sadzby. Chengpeng Zhao [CZ], generálny riaditeľ spoločnosti Binance, komentoval:
#changelly #bnb

Populárna platforma na výmenu kryptomien oznámila partnerstvo s Binance koncom apríla. Dnes spoločnosť Changelly oznámila, že Binance Coin [BNB] je pripravená  na obchodovanie na platforme spoločnosti Changelly.

 

Changelly je platforma na okamžitú výmenu kryptomien, ktorá tvrdí, že poskytuje najlepšie výmenné kurzy na trhu. Má vyše 100 mincí a spracováva okolo 15k transakcií denne a má viac ako 2 milióny registrovaných používateľov z celého sveta.


Partnerstvo Changelly-Binance bolo oznámené v snahe priniesť používateľom viac tokenov, rýchlejšie transakcie a lepšie sadzby. Chengpeng Zhao [CZ], generálny riaditeľ spoločnosti Binance, komentoval:

„Po osobnom stretnutí s Konstantinom s cieľom dokončiť naše partnerstvo som presvedčený, že Changelly má profesionálny tím s veľkými skúsenosťami a ešte väčším potenciálom. Veríme, že spoločne poskytneme používateľom po celom svete špičkovú úroveň služieb.“

 

My sme už o Changelly písali dávnejšie, napríklad v tomto článku. S Changelly máme veľmi dobré skúsenosti. Ponúkajú tiež affiliate program, kde môžete získať províziu za zdielané linky. Registrovať sa môžete cez ten náš v sekcii EXCHANGE alebo priamo tu.