Binance plánuje spoluprácu

0
623
Generálny riaditeľ spoločnosti Binance Changpeng Zhao povedal, že táto krypto zmenáreň bude určite partnerom Ripple, aby zvýšila a podporila platobné riešenia xRapid s podporou XRP.   Zhao tvrdí, že tieto dve spoločnosti ešte nezačali riešiť detaily. Dôvod je ten, že pre blízku budúcnosť zostáva pre Binance prioritou spustenie decentralizovanej burzy BinanceDEX.   

Generálny riaditeľ spoločnosti Binance Changpeng Zhao povedal, že táto krypto zmenáreň bude určite partnerom Ripple, aby zvýšila a podporila platobné riešenia xRapid s podporou XRP.

 

Zhao tvrdí, že tieto dve spoločnosti ešte nezačali riešiť detaily. Dôvod je ten, že pre blízku budúcnosť zostáva pre Binance prioritou spustenie decentralizovanej burzy BinanceDEX.


  „Aktuálne sa zameriavame na spustenie viac funkcií, preto pracujeme s niekoľkými ďalšími partnermi. S xRapidom sa teraz aktuálne nič nerobí. V budúcnosti sa určite stanú našim partnerom.“

Ripple už spolupracuje s krypto zmenárňami Bittrex, BITS, Coins.ph a Bitstamp kvôli zvýšeniu likvidity pre xRapid. Tieto zmenárne umožnia finančným inštitúciám konvertovať svoju miestnu menu na XRP a odoslať digitálne aktíva do inej krajiny a tam sa okamžite prevedú na fiat. Proces je navrhnutý tak, aby trval len pár minút od začiatku do konca. Časový limit prostriedkov v XRP je obmedzený na niekoľko sekúnd.

Ripple vyvinul xRapid ako regulačný spôsob, aby medzinárodné spoločnosti mohli presunúť peniaze bez toho, aby museli vlastniť fiat meny na bankových účtoch po celom svete. Cory Johnson z Ripple tvrdí, že jeho kryptoobchodní partneri budú mať zásadný význam pre globálne prijatie systému xRapid. XRP následne môže poskytnúť finančným inštitúciám komfort a istotu, že ich platby budú plynúť hladko medzi rôznymi menami kdekoľvek vo svete.

Ak obchodujete kryptomeny a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE