Bitcoin a Ethereum pridali 27 percent novej hodnoty

0
850
V správe spoločnosti Diar sa uvádza, že nová kryptomenová hodnota aktív, vytvorená v roku 2018, bude predstavovať viac ako 12 percent súčasného kombinovaného krypto trhu.   Najväčší príspevok k novovytvorenej hodnote v roku 2018 predstavovali nové symbolické prírastky, čo predstavuje 4,96 miliardy dolárov, čiže 32 percent z 15,42 miliardy dolárov, ktoré boli v minulom roku pridané na trhy. Bitcoin (BTC) pridal v roku 2018 zhruba 2,63 miliardy dolárov do kombinovaného krypto kapitálu, pričom inflácia a novo zarobené BTC predstavovali 17 percent novej pridanej hodnoty na trhoch s kryptomenami, čo predstavuje najväčší prínos jedinej virtuálnej meny.   Nová hodnota vytvorená v ETH, zahŕňala druhý najväčší príspevok do jednotného trhu kombinovanej kapitalizácie kryptomien počas roka 2018 a pridala 1,55 miliardy dolárov alebo 10% novej hodnoty.   Inflácia na všetkých ostatných kryptomenových jednotkách, ktoré boli v obehu od začiatku roka 2018, pridala ďalších 4,17 miliardy dolárov k spoločnému trhovému limitu, ktorý zahŕňal 27 percent minuloročných, novovytvorených hodnôt krypto aktív.

V správe spoločnosti Diar sa uvádza, že nová kryptomenová hodnota aktív, vytvorená v roku 2018, bude predstavovať viac ako 12 percent súčasného kombinovaného krypto trhu.

Najväčší príspevok k novovytvorenej hodnote v roku 2018 predstavovali nové symbolické prírastky, čo predstavuje 4,96 miliardy dolárov, čiže 32 percent z 15,42 miliardy dolárov, ktoré boli v minulom roku pridané na trhy.

Bitcoin (BTC) pridal v roku 2018 zhruba 2,63 miliardy dolárov do kombinovaného krypto kapitálu, pričom inflácia a novo zarobené BTC predstavovali 17 percent novej pridanej hodnoty na trhoch s kryptomenami, čo predstavuje najväčší prínos jedinej virtuálnej meny.


Nová hodnota vytvorená v ETH, zahŕňala druhý najväčší príspevok do jednotného trhu kombinovanej kapitalizácie kryptomien počas roka 2018 a pridala 1,55 miliardy dolárov alebo 10% novej hodnoty.

Inflácia na všetkých ostatných kryptomenových jednotkách, ktoré boli v obehu od začiatku roka 2018, pridala ďalších 4,17 miliardy dolárov k spoločnému trhovému limitu, ktorý zahŕňal 27 percent minuloročných, novovytvorených hodnôt krypto aktív.

 

Ak obchodujete kryptomeny a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE