Bitcoin (BTC) vo Venezuele

0
653
Hoci projekt národnej venezuelskej kryptomeny Petro zlyhal, miestne ekonomické problémy vyvolali veľký záujem o Bitcoin. P2P zmenáreň LocalBitcoins zaznamenala v predchádzajúcom týždni historické maximum v obchodovaní. Týždenný objem sa u Bitcoinu priblížil k 2000 BTC, čo je cca 6,8 miliónov dolárov. Tento objem by mal byť len zlomkom toho, čo sa celkovo obchoduje. Podľa TrustNodes prebieha veľké množstvo obchodných transakcií na centralizovaných burzách v susedných krajinách, ako je Kolumbia či Brazília. Vďaka tomu je aj ťažké odhadnúť hodnotu obchodov, pretože transakcie prebiehajú v miestnych menách týchto krajín. V prípade LocalBitcoins je však isté, že obchodovanie vo Venezuele a Kolumbii predstavuje 85 percent objemu obchodov v Latinskej Amerike. Ak obchodujete kryptomeny a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE  

Hoci projekt národnej venezuelskej kryptomeny Petro zlyhal, miestne ekonomické problémy vyvolali veľký záujem o Bitcoin.

P2P zmenáreň LocalBitcoins zaznamenala v predchádzajúcom týždni historické maximum v obchodovaní. Týždenný objem sa u Bitcoinu priblížil k 2000 BTC, čo je cca 6,8 miliónov dolárov.

Tento objem by mal byť len zlomkom toho, čo sa celkovo obchoduje. Podľa TrustNodes prebieha veľké množstvo obchodných transakcií na centralizovaných burzách v susedných krajinách, ako je Kolumbia či Brazília. Vďaka tomu je aj ťažké odhadnúť hodnotu obchodov, pretože transakcie prebiehajú v miestnych menách týchto krajín.


V prípade LocalBitcoins je však isté, že obchodovanie vo Venezuele a Kolumbii predstavuje 85 percent objemu obchodov v Latinskej Amerike.

 

Ak obchodujete kryptomeny a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE