„Bitcoin pôjde silno hore,“ povedal Davincij15, ktorý urobil niekoľko presných predpovedí

0
920
Muž s prezývkou

Muž s prezývkou „davincij15“, ktorý už urobil niekoľko úplne presných predpovedí ohľadom Bitcoinu, sa opäť objavil na YouTube, a uviedol, že „Bitcoin pôjde silno hore“.

 

Bitcoin má budúcnosť 

Podľa neho je Bitcoin spoľahlivé aktívum, ktoré má „jasnú budúcnosť“ a každý kto tvrdí, že Bitcoin spadne na nulu, nerozumie, ako funguje technológia účtovnej knihy. Vďaka vlastnostiam kontroly dvojitých výdavkov a decentralizovanej siete, nemôže dôjsť k zrúteniu bitcoinovej siete na nulu, pretože nikto nemôže v takomto systéme podvádzať.


Predpovedal tiež Mt.Gox a krach trhu

Davincij15 urobil v minulosti niekoľko presných predpovedí – napr. Krach trhu v tomto roku; tiež varoval investorov pred nákupom Bitcoinu na konci 2017, lebo predpovedal, že bezprostredne po dosiahnutí historického maxima dôjde k zrúteniu; presne tiež predpovedal krach burzy Mt.GOX a varoval investorov.

Kvôli jeho úplne presným predpovediam niektorí členovia kryptomenovej komunity veria, že týmto mužom je samotný Satoshi Nakamoto a že jeho slová by mali byť brané vážne.

Ako uviedol užívateľ Reddit EL_TATICH:

„No, minulý týždeň povedal, že Bitcoin pôjde silno hore, takže predávam auto a vyberám si z kreditiek! Držte mi palce.“

Predpovedal, že Bitcoin môže ísť na 7 000 dolárov alebo oveľa viac, ale opäť spadne na oveľa nižšiu cenu, než je tomu dokonca dnes. O volatilite Bitcoinu davincij15 povedal, že do určitej miery sú všetky meny volatilné a že vyššia volatilita Bitcoinu len poukazuje na to, že je Bitcoin v štádiu zrelosti, a že to časom vymizne.

Tiež povedal, že Bitcoin možno použiť na nákup tovaru a služieb aj napriek súčasnej volatilite – užívatelia by však mali sledovať vývoj cien a použiť Bitcoin vtedy, keď je cena Bitcoinu nad kúpnou cenou.

 

Ak obchodujete s kryptomenami a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE  Tip: Získajte 10 USD za nákup kryptomien – nakúpte aspoň za 100 USD na Coinbase cez náš referal link