Bitcoin prijíma už aj multimiliardový obchod s pizzou

0
838
#Bitcoin #BTC #pizza

Držanie Bitcoinu sa práve stalo o niečo zložitejšie, keď si teraz zákazníci po celom svete môžu vychutnať svoju obľúbenú pizzu z obchodu Domino’s Pizza, pomocou Bitcoin Lightning Network. To všetko s takmer nulovými poplatkami.

Transakcia trvá pod tridsať sekúnd, čo je takmer instantné a dovoz pizze je zaručený do tridsiatich minút kdekoľvek v Spojených štátoch Amerických.

Zatiaľ nie sú žiadne detaily o tom, či je Bitcoin prijímaný aj vo všetkých 13 811 obchodoch všade naprieč svetom, vrátane Číny. Nemôžete ale zamietnuť fakt, že všeobecná adopcia kryptomeny naberá na obrátkach.


Pre tých, ktorí Domino’s Pizza nepoznajú, musím spomenúť, že sa jedná o najväčšieho predajcu pízze na svete. Spoločnosť má pobočky takmer v každom štáte naprieč zemeguľou. Obrat spoločnosti za finančný rok 2017 bol 2,47 miliardy amerických dolárov.

Domino ‚s Pizza sa teraz stavia po boku Nanotorch, Spendl, Vape Store a ďalších, ktorí sa rozhodli prijímať vo svojich obchodoch peniaze budúcnosti – Bitcoin.

 

Ak obchodujete kryptomeny a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE