Bitfinex chce decentralizovanú platfotmu – EOSfinex

0
808
bitfinex, decentralizovana platforma, EOSfinex, coinbase, kryptomeny, zmenaren, burza, krypto trh

Všetci obchodníci s kryptomenami súhlasia, že jednou z hlavných nedostatkov celého ekosystému v súčasnosti sú centralizované platformy. Firmy, ako je Coinbase, sa topia v miliardách dolárov nadobudnutými na poplatkoch a províziách. Kryptoburza Bitfinex plánuje zmierniť tento problém svojou vlastnou decentralizovanou obchodnou platformou.

Podľa stránky Coinmarketcap je Bitfinex piatou najväčšou burzou na svete, ktorá zobchoduje takmer miliardu dolárov denne. Včera oznámila, že spoločnosť zaviedla prvú vysokovýkonnú decentralizovanú burzu, ktorá bude postavená na technológii EOS.

Spoločnosť uviedla, že jej nový produkt, EOSfinex, bude kombinovať rýchlosť a škálovateľnosť systému EOS s jej vlastnými odbornými znalosťami. Výsledkom bude internetová burza, ktorá zabezpečí rýchle, transparentné a dôveryhodné prevody digitálnych mien. Spoločnosť EOS.IO, ktorá dokázala zvládnuť tisícky prenosov za sekundu, bola vhodná na dosiahnutie cieľov spoločnosti Bitfinex, aby pokračovala s budovaním jednotky na trhu medzi obchodnými platformami podľa denných objemov obchodov.


 

Ak sa vám páčia naše stránky, a radi by ste nás podporili, zdielajte nás prosím na Facebooku a na Twitteri 

Ak máte nejaké otázky, alebo by ste radi niečo napísali, môžete prispieť na  naše fórum