Bithumb prinesie možnosť platby kryptomenami do 8000 kamenných obchodov

0
612
Najväčšia kryptoburza Južnej Kórei Bithumb, oznámila 26. marca, že umožní svojim užívateľom platiť kryptomenami v 8 000 kamenných predajniach do konca roka 2018.  V priekopníckom kroku s platbami kryptomien v obchodoch v Južnej Kórei bude spoločnosť  Bithumb spolupracovať s Korea Pay ktorá je  poskytovateľom digitálnych platobných služieb. Korea Pay uľahči užívateľom Bithumbu nákupy v obchodoch. Očakáva sa, že projekt bude spustený do júna 2018, pričom sa do konca roka prípoji 8 000 obchodníkov.    

Najväčšia kryptoburza Južnej Kórei Bithumb, oznámila 26. marca, že umožní svojim užívateľom platiť kryptomenami v 8 000 kamenných predajniach do konca roka 2018. 

V priekopníckom kroku s platbami kryptomien v obchodoch v Južnej Kórei bude spoločnosť  Bithumb spolupracovať s Korea Pay ktorá je  poskytovateľom digitálnych platobných služieb. Korea Pay uľahči užívateľom Bithumbu nákupy v obchodoch. Očakáva sa, že projekt bude spustený do júna 2018, pričom sa do konca roka prípoji 8 000 obchodníkov. 

  „Prostredníctvom tohto partnerstva sa spoločnosti zamerajú na zlepšenie spokojnosti zákazníkov a pohodlia v reálnom živote“ 

 


Spoločnosť Korea Pay spravuje platby pre viac ako 200 offline predajcov a sprostredkúva služby vo výške 300 miliárd wonov (279 miliónov dolárov) ročne. Tento krok nasleduje po predchádzajúcom pátraní Bithumbu, ako vytvoriť offline špecializované  krypto platby, ktoré by sa zamerali na koncových spotrebiteľov.  Práve v tomto mesiaci spolupracovali s viacerými výrobcami, ktorí dodávajú platobné terminály, ktoré sú krypto-akceptujúce, do reštaurácií a kaviarní. 

Začiatkom tohto mesiaca burza odhalila aj to, že pracuje na medzinárodných plánoch rozširovania a podpísala dohodu s BitPay na uľahčenie cezhraničných platieb pomocou Bitcoin-u. 

 

Zdroj: cointelegraph.com

Ak nechcete zmeškať žiadnu dôležitú informáciu, kliknite na červený zvonček dole na stránke a už vám nič neunikne. Ak sa vám páčia naše stránky, budeme radi za váš like na Facebooku a tiež nás nájdete na Twitteri