BitTorrent (BTT) na Binance a raketový rast

0
774
Ohromný rast o ktorom sa snívalo asi málokomu. To v týchto dňoch zažíva nahypovaná kryptomena BitTorrent (BTT). Za poslednú dobu sa jedná o jeden z najviac “hype” projektov. Tomu aktuálne svedčí aj jeho cenový rast a masívne volume oproti ostatným kryptomenám. BitTorrent na Binance 18. januára krypto zmenáreň Binance oznámila, že na svojej platforme Binance LaunchPad spustí predaj tejto kryptomeny 28. januára od 15.00 UTC. Binance v blogu tiež uviedla, že BTT bude možné zakúpiť pomocou BNB a aj TRX. Každý BitTorrent token by mal stáť približne $ 0.00012, pričom presná cena bola známa v deň predaja. Samotný predaj BTT na Binance LaunchPad skončil, pričom 59,4 miliárd tokenov sa predalo za menej ako 15 minút. Každý BitTorrent token bol ocenený na úrovni 0.00001824 BNB, respektíve 0.00447261 TRX. Voči predpredajovej cene sa jedná o takmer 10 násobný nárast v priebehu týždňa! Takto oznámil výsledky predaja Justin Sun, generálny riaditeľ TRON: Po dvoch dňoch pridala následne Binance kryptomenu BTT na svoju burzu. Za pár dní stúpla jeho cena z 12 Satoshi na ATH 37 Satoshi. Avšak, hneď po pridaní na Binance sa dal BTT kúpiť za 6 Satoshi, čo je oproti ATH nárast o viac než 600% v priebehu týždňa, pokiaľ ste stihli nakúpiť hneď na začiatku pri zalistovaní! Tí, ktorí však nakúpili BitTorrent Token v predpredaji sa môžu tešiť zo 10 násobného profitu. Uvidíme čo pre nás pripraví Justin Sun zakladateľ Tronu, no každopádne je to profík hlavne v medializovaní svojich projektov.  Ak obchodujete kryptomeny a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE  

Ohromný rast o ktorom sa snívalo asi málokomu. To v týchto dňoch zažíva nahypovaná kryptomena BitTorrent (BTT). Za poslednú dobu sa jedná o jeden z najviac “hype” projektov. Tomu aktuálne svedčí aj jeho cenový rast a masívne volume oproti ostatným kryptomenám.

BitTorrent na Binance

18. januára krypto zmenáreň Binance oznámila, že na svojej platforme Binance LaunchPad spustí predaj tejto kryptomeny 28. januára od 15.00 UTC. Binance v blogu tiež uviedla, že BTT bude možné zakúpiť pomocou BNB a aj TRX. Každý BitTorrent token by mal stáť približne $ 0.00012, pričom presná cena bola známa v deň predaja.

Samotný predaj BTT na Binance LaunchPad skončil, pričom 59,4 miliárd tokenov sa predalo za menej ako 15 minút. Každý BitTorrent token bol ocenený na úrovni 0.00001824 BNB, respektíve 0.00447261 TRX. Voči predpredajovej cene sa jedná o takmer 10 násobný nárast v priebehu týždňa!


Takto oznámil výsledky predaja Justin Sun, generálny riaditeľ TRON:

Po dvoch dňoch pridala následne Binance kryptomenu BTT na svoju burzu. Za pár dní stúpla jeho cena z 12 Satoshi na ATH 37 Satoshi. Avšak, hneď po pridaní na Binance sa dal BTT kúpiť za 6 Satoshi, čo je oproti ATH nárast o viac než 600% v priebehu týždňa, pokiaľ ste stihli nakúpiť hneď na začiatku pri zalistovaní! Tí, ktorí však nakúpili BitTorrent Token v predpredaji sa môžu tešiť zo 10 násobného profitu.

Uvidíme čo pre nás pripraví Justin Sun zakladateľ Tronu, no každopádne je to profík hlavne v medializovaní svojich projektov.

 

Ak obchodujete kryptomeny a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE