Blockchainový projekt ICON bude decentralizovať

0
534
ICON v nedávnom príspevku oznámil, že chce decentralizovať svoju sieť. Cieľom celého projektu je prepojenie blockchainov na sieti projektu. ICON (ICX) ponúka jednoduché riešenie prepojenia jednotlivých blockchainov bez využitia tretích strán. Nástrojom, ktorý to umožňuje je ICON Republic a Citizen Nodes. Spájaním blockchainov vytvorených pre firmy chce tím kryptomeny dosiahnuť najväčšiu siete na svete.    ICX je token celého projektu. S trhovou kapitalizáciou 116 miliónov amerických dolárov sa ICX radí na 43. miesto. V čase písania sa ICX pohybuje okolo 0,245 amerických dolárov. Podľa webu Track ICO projekt vybral počas svojho ICO 42,75 miliónov dolárov. Základná cena bola 0,11 USD za token.   17. januára tím za projektom ohlásil vo svojej správe otvorenie prihlášok do Public Representative (P-Rep). P-Rep je komunitou zvolený operátor node. Ten spravuje celú sieť, potvrdzuje transakcie a volí vo verejných návrhoch.   Proces podania žiadostí končí v septembri roku 2019 a bude nasledovaný voľbami, v ktorých môže každý člen komunity hlasovať za svojho kandidáta. Po voľbách sa sieť decentralizuje, aby sa 22 nodov odovzdalo do rúk zvolených P-Reps.   Projekt tiež nedávno vydal oznámenie o skorom štarte ICON LAP100, čo je ICON Loopchain Alliance Program. Cieľom tohto programu bude vývoj špecializovaných blockchainov pre firmy. Tieto reťazce sa následne integrujú do ICX. Juhokórejská blockchainová spoločnosť mnohokrát vyjadrila svoju snahu o prepojenie jednotlivých podnikov, ktoré budú s ICON pracovať. To je technicky veľmi zložité, preto sa snaží tím celého projektu aj o neustále zvyšovanie úrovne svojho blockchainu.   Tím kryptomeny dáva veľký dôraz na to, aby boli bloky produkované konzistentne a aby nedochádzalo k žiadnym problémom na sieti. Len tak sa im podarí prilákať veľké obchodné spoločnosti. Nájdenie kandidátov, ktorí by dokázali dlhodobo pracovať pre sieť je veľmi zložitý oriešok, preto sa len ťažko dá odhadnúť, ako celá akcia dopadne.
Icon (ICX)

ICON v nedávnom príspevku oznámil, že chce decentralizovať svoju sieť. Cieľom celého projektu je prepojenie blockchainov na sieti projektu. ICON (ICX) ponúka jednoduché riešenie prepojenia jednotlivých blockchainov bez využitia tretích strán.

Nástrojom, ktorý to umožňuje je ICON Republic a Citizen Nodes. Spájaním blockchainov vytvorených pre firmy chce tím kryptomeny dosiahnuť najväčšiu siete na svete.

ICX je token celého projektu. S trhovou kapitalizáciou 116 miliónov amerických dolárov sa ICX radí na 43. miesto. V čase písania sa ICX pohybuje okolo 0,245 amerických dolárov. Podľa webu Track ICO projekt vybral počas svojho ICO 42,75 miliónov dolárov. Základná cena bola 0,11 USD za token.


17. januára tím za projektom ohlásil vo svojej správe otvorenie prihlášok do Public Representative (P-Rep). P-Rep je komunitou zvolený operátor node. Ten spravuje celú sieť, potvrdzuje transakcie a volí vo verejných návrhoch.

Proces podania žiadostí končí v septembri roku 2019 a bude nasledovaný voľbami, v ktorých môže každý člen komunity hlasovať za svojho kandidáta. Po voľbách sa sieť decentralizuje, aby sa 22 nodov odovzdalo do rúk zvolených P-Reps.

Projekt tiež nedávno vydal oznámenie o skorom štarte ICON LAP100, čo je ICON Loopchain Alliance Program. Cieľom tohto programu bude vývoj špecializovaných blockchainov pre firmy. Tieto reťazce sa následne integrujú do ICX. Juhokórejská blockchainová spoločnosť mnohokrát vyjadrila svoju snahu o prepojenie jednotlivých podnikov, ktoré budú s ICON pracovať. To je technicky veľmi zložité, preto sa snaží tím celého projektu aj o neustále zvyšovanie úrovne svojho blockchainu.

Tím kryptomeny dáva veľký dôraz na to, aby boli bloky produkované konzistentne a aby nedochádzalo k žiadnym problémom na sieti. Len tak sa im podarí prilákať veľké obchodné spoločnosti. Nájdenie kandidátov, ktorí by dokázali dlhodobo pracovať pre sieť je veľmi zložitý oriešok, preto sa len ťažko dá odhadnúť, ako celá akcia dopadne.

 

Ak obchodujete kryptomeny a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE