Ceny kryptomien dnes rastú

0
468
Digitálne meny dnes letia hore. Bitcoin podľa serveru coinmarketcap.com krátko popoludní posilnil o 5% na 3 518 USD, Ripple v rovnakom čase získaval 11,4% na 0,329 USD a Ethereum posilnil o 6,4% na 93,95 USD. Celková trhová kapitalizácia kryptomien sa pohybuje okolo 114 miliárd USD a dominanciou BTC 54,1%.    Ázijské akciové trhy dnes klesli, keď sa na ne prelial negatívny sentiment z Wall Street. Dôvodom sú obavy investorov zo spomalenia tempa rastu globálnej ekonomiky, ktorý sa vynorili po piatkových slabších než očakávaných čínskych makrodátach.    Americké akciové indexy Dow Jones a S & P 500 sú na ceste k najhoršiemu decembrového výkonu od roku 1931, od začiatku mesiaca stráca Dow Jones 7,6%, S & P 500 sa predbežne stráca 7,8%.    Európske akciové trhy v priebehu dnešného obchodovania urovnali ranné straty a v niektorých prípadoch dokonca mieria do plusov. Veľa sa diskutuje o obchodnej vojne USA s Čínou kvôli vystúpeniu čínskeho prezidenta, ktorý uviedol, že jeho krajina si vo svojej ceste a vzhľadom ku zjavným úspechom nenechá nič diktovať.    V Británii je opäť živo. Hlavný opozičný líder Jeremy Corbyn volá po ďalšom hlasovaní o dôvere premiérky Therese Mayovej v súvislosti s jej oznámením nového termínu hlasovania o podobe dohody o Brexite. Podľa Corbyna nie je prijateľné, aby parlament v tejto veci čakal ďalší mesiac, aby sa mohol k celej veci vyjadriť. Ak obchodujete s kryptomenami a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE  Tip: Získajte 10 USD za nákup kryptomien – nakúpte aspoň za 100 USD na Coinbase cez náš referal link

Digitálne meny dnes letia hore. Bitcoin podľa serveru coinmarketcap.com krátko popoludní posilnil o 5% na 3 518 USD, XRP v rovnakom čase získaval 11,4% na 0,329 USD a Ethereum posilnil o 6,4% na 93,95 USD. Celková trhová kapitalizácia kryptomien sa pohybuje okolo 114 miliárd USD a dominanciou BTC 54,1%.

Ázijské akciové trhy dnes klesli, keď sa na ne prelial negatívny sentiment z Wall Street. Dôvodom sú obavy investorov zo spomalenia tempa rastu globálnej ekonomiky, ktorý sa vynorili po piatkových slabších než očakávaných čínskych makrodátach.

Americké akciové indexy Dow Jones a S & P 500 sú na ceste k najhoršiemu decembrového výkonu od roku 1931, od začiatku mesiaca stráca Dow Jones 7,6%, S & P 500 sa predbežne stráca 7,8%.


Európske akciové trhy v priebehu dnešného obchodovania urovnali ranné straty a v niektorých prípadoch dokonca mieria do plusov. Veľa sa diskutuje o obchodnej vojne USA s Čínou kvôli vystúpeniu čínskeho prezidenta, ktorý uviedol, že jeho krajina si vo svojej ceste a vzhľadom ku zjavným úspechom nenechá nič diktovať.

V Británii je opäť živo. Hlavný opozičný líder Jeremy Corbyn volá po ďalšom hlasovaní o dôvere premiérky Therese Mayovej v súvislosti s jej oznámením nového termínu hlasovania o podobe dohody o Brexite. Podľa Corbyna nie je prijateľné, aby parlament v tejto veci čakal ďalší mesiac, aby sa mohol k celej veci vyjadriť.

 

Ak obchodujete s kryptomenami a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE  Tip: Získajte 10 USD za nákup kryptomien – nakúpte aspoň za 100 USD na Coinbase cez náš referal link