Ceny kryptomien opäť klesajú

0
500
V súčasnej dobe je celá ekonomika kryptoobchodu veľmi blízko k poklesu. Okrem toho, objemy globálneho obchodu sú slabšie ako zvyčajne a za posledných 24 hodín sa obchodovalo s aktívami len 11,5 miliardy dolárov.    Ceny kryptografických trhov opäť klesajú. Desať najlepších digitálnych aktív zaznamenalo 24-hodinové straty medzi 2 až 13%. Celková trhová kapitalizácia všetkých mincí je v súčasnej dobe 104,2 miliardy USD. Cena BTC klesla o 3,8% v piatok a o 2,8% v priebehu posledného týždňa.    To dáva BTC celosvetovú priemernú cenu približne 3 302 USD a hodnota na niektorých burzách je ešte nižšia.     BTC nasleduje XRP, ktoré sa pohybuje za 0,29 dolára za mincu. Ethereum (ETH) drží tretiu pozíciu a obchoduje sa za 86 USD za token. Stellar (XLM) drží dnes štvrtú pozíciu a obchoduje sa za 0,10 USD. Avšak trhy XLM stratili za posledných 24 hodín obchodovania viac ako 7,5%. Na piatej pozícii je USDT, ktorý sa obchoduje za jeden americký dolár a občas nad 1 USD. Ak obchodujete s kryptomenami a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE  Tip: Získajte 10 USD za nákup kryptomien – nakúpte aspoň za 100 USD na Coinbase cez náš referal link

V súčasnej dobe je celá ekonomika kryptoobchodu veľmi blízko k poklesu. Okrem toho, objemy globálneho obchodu sú slabšie ako zvyčajne a za posledných 24 hodín sa obchodovalo s aktívami len 11,5 miliardy dolárov.

 

Ceny kryptografických trhov opäť klesajú. Desať najlepších digitálnych aktív zaznamenalo 24-hodinové straty medzi 2 až 13%. Celková trhová kapitalizácia všetkých mincí je v súčasnej dobe 104,2 miliardy USD. Cena BTC klesla o 3,8% v piatok a o 2,8% v priebehu posledného týždňa.


To dáva BTC celosvetovú priemernú cenu približne 3 302 USD a hodnota na niektorých burzách je ešte nižšia.

BTC nasleduje XRP, ktoré sa pohybuje za 0,29 dolára za mincu. Ethereum (ETH) drží tretiu pozíciu a obchoduje sa za 86 USD za token. Stellar (XLM) drží dnes štvrtú pozíciu a obchoduje sa za 0,10 USD. Avšak trhy XLM stratili za posledných 24 hodín obchodovania viac ako 7,5%. Na piatej pozícii je USDT, ktorý sa obchoduje za jeden americký dolár a občas nad 1 USD.

 

Ak obchodujete s kryptomenami a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE  Tip: Získajte 10 USD za nákup kryptomien – nakúpte aspoň za 100 USD na Coinbase cez náš referal link