Chcete sa prezentovať na portáli KryptoWeb? Pošlite nám svoj článok

0
356
Zaujímate sa o kryptomeny a chceli by ste občas prispieť na portál kryptoweb.sk zaujímavým článkom na tému kryptomeny a blockchain? KryptoWeb vám ponúka možnosť prispieť vašim vlastným článkom a zviditeľniť sa vo svete kryptomien. Ak budete mať záujem o dlhodobú spoluprácu, dostanete prístup na stránky KryptoWeb a môžete tak prispievať kedykoľvek, čo vám neskôr môže priniesť veľa výhod. Ako na to? napíšte svoj vlastný článok, vaše skúsenosti s kryptomenami atď. alebo vyhľadajte aktuálny, zaujímavý článok o kryptomenách na zahraničných webstránkach, preložte ho do slovenčiny (môžete doplniť aj vlastnými slovami) pošlite nám ho na náš e-mail: kryptoweb.sk@gmail.com  My článok skontrolujeme a ak bude všetko v poriadku, tak ho uverejníme. K článku pripíšte svoje meno (autor), ktoré chcete mať uverejnené pod článkom. Vašu prácu uverejníme hneď ako to bude možné. Keď už bude váš článok na stránkach KryptoWeb, môžete ho zdielať na vašom Facebooku a tak sa o vás a aj o nás dozvie viac ľudí, čím posuniete info o kryptomenách ďalej do sveta. Ak vás naša ponuka oslovila, neváhajte a začnite hneď  a ak máte nejaké otázky, kontaktujte nás Ak obchodujete s kryptomenami a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE  Tip: Získajte 10 USD za nákup kryptomien – nakúpte aspoň za 100 USD na Coinbase cez náš referal link

Zaujímate sa o kryptomeny a chceli by ste občas prispieť na portál kryptoweb.sk zaujímavým článkom na tému kryptomeny a blockchain?

KryptoWeb vám ponúka možnosť prispieť vašim vlastným článkom a zviditeľniť sa vo svete kryptomien. Ak budete mať záujem o dlhodobú spoluprácu, dostanete prístup na stránky KryptoWeb a môžete tak prispievať kedykoľvek, čo vám neskôr môže priniesť veľa výhod.

Ako na to?


  • napíšte svoj vlastný článok, vaše skúsenosti s kryptomenami atď.
  • alebo vyhľadajte aktuálny, zaujímavý článok o kryptomenách na zahraničných webstránkach, preložte ho do slovenčiny (môžete doplniť aj vlastnými slovami)
  • pošlite nám ho na náš e-mail: kryptoweb.sk@gmail.com 

Váš článok skontrolujeme a ak bude všetko v poriadku, tak ho uverejníme. K článku pripíšte svoje meno (autor), ktoré chcete mať uverejnené pod článkom. Článok uverejníme hneď ako to bude možné. Keď už bude na stránkach KryptoWeb, môžete ho zdielať na vašom Facebooku a tak sa o vás a aj o nás dozvie viac ľudí, čím posuniete info o kryptomenách ďalej do sveta.

Ak vás naša ponuka oslovila, neváhajte a začnite hneď 🙂 a ak máte nejaké otázky, kontaktujte nás

Ak obchodujete s kryptomenami a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE  Tip: Získajte 10 USD za nákup kryptomien – nakúpte aspoň za 100 USD na Coinbase cez náš referal link