Coinbase Earn chce ľudí vzdelávať v kryptomenách a ešte im za to zaplatí

0
360
Rok 2018 môžeme bez debát označiť ako rok pádu kryptomien. Výrazne spadol Bitcoin a iné kryptomeny dopadli väčšinou ešte horšie. Mnoho ľudí nakupovalo len kvôli vidine veľkých ziskov, bez toho aby poriadne vedeli, čo kupujú. Proti tomuto mieni zakročiť zmenáreň Coinbase, ktorá spolu s postupným zalistovaním nových kryptomien spúšťa aj službu Coinbase Earn.  Coinbase Earn Coinbase Earn má slúžiť ako výukový portál, kde zmenáreň užívateľom pomocou názorných videí vysvetlí pozadie a účel danej kryptomeny, aby človek nekupoval mačku vo vreci. Najzaujímavejšie však je, že za zhliadnutie videí a vyplnenie rôznych kvízov pre kontrolu, že ste dané digitálne mene dostatočne porozumeli vám Coinbase v tejto kryptomene poskytne finančnú odmenu. Tá sa vám rovno uloží do peňaženky.  Nečakajte však žiadne veľké čiastky, odmena zodpovedá 1 $, ale aj to stačí, aby sa používateľ s kryptomenami osobne zoznámil, bez toho by ich musel kupovať. Nutné je dodať, že služba zatiaľ beží v testovacom režime na pozvánky, takže ak túžite po odmene, musíte sa zapísať do poradovníka. Videá sú však už teraz dostupné zadarmo aj pre ostatných. Zatiaľ je dostupná iba kryptomena 0x (ZRX). Predtým si však musíte založiť účet na Coinbase. Ak obchodujete s kryptomenami a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE  Tip: Získajte 10 USD za nákup kryptomien – nakúpte aspoň za 100 USD na Coinbase cez náš referal link

Rok 2018 môžeme bez debát označiť ako rok pádu kryptomien. Výrazne spadol Bitcoin a iné kryptomeny dopadli väčšinou ešte horšie. Mnoho ľudí nakupovalo len kvôli vidine veľkých ziskov, bez toho aby poriadne vedeli, čo kupujú.

Proti tomuto mieni zakročiť zmenáreň Coinbase, ktorá spolu s postupným zalistovaním nových kryptomien spúšťa aj službu Coinbase Earn.

Coinbase Earn

Coinbase Earn má slúžiť ako výukový portál, kde zmenáreň užívateľom pomocou názorných videí vysvetlí pozadie a účel danej kryptomeny, aby človek nekupoval mačku vo vreci. Najzaujímavejšie však je, že za zhliadnutie videí a vyplnenie rôznych kvízov pre kontrolu, že ste dané digitálne mene dostatočne porozumeli vám Coinbase v tejto kryptomene poskytne finančnú odmenu. Tá sa vám rovno uloží do peňaženky.


Nečakajte však žiadne veľké čiastky, odmena zodpovedá 1 $, ale aj to stačí, aby sa používateľ s kryptomenami osobne zoznámil, bez toho by ich musel kupovať. Nutné je dodať, že služba zatiaľ beží v testovacom režime na pozvánky, takže ak túžite po odmene, musíte sa zapísať do poradovníka. Videá sú však už teraz dostupné zadarmo aj pre ostatných. Zatiaľ je dostupná iba kryptomena 0x (ZRX). Predtým si však musíte založiť účet na Coinbase.

 

Ak obchodujete s kryptomenami a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE  Tip: Získajte 10 USD za nákup kryptomien – nakúpte aspoň za 100 USD na Coinbase cez náš referal link