Coinbase ponúka PayPal

0
417
Vedúce americké kryptomenové centrum Coinbase pridalo podporu PayPalu, ako platobnú metódu pre výber, ktorá umožňuje užívateľom priamo prevádzať fiatové prostriedky do svojich PayPal účtov. Dostupnosť možnosti výberu závisí od krajiny, kde má osoba bydlisko. Oznámenie uverejnené na internetových stránkach uvádza, že spoločnosť Coinbase zaviedla možnosť zákazníkom prepojiť svoje účty PayPal a Coinbase. Akonáhle budú zákazníci spoločnosti Coinbase implementovaní, budú môcť buď previesť fiatové meny do PayPalu, alebo predávať svoje kryptomeny a používať účet PayPal k prijatiu finančných prostriedkov. Ak chcete využívať výhody tejto služby, musíte zabezpečiť všetky kroky overovania totožnosti na Coinbase. Potom budete musieť v mobilnej aplikácii prejsť na položku Nastavenia a potom kliknúť na odkaz

Vedúce americké kryptomenové centrum Coinbase pridalo podporu PayPalu, ako platobnú metódu pre výber, ktorá umožňuje užívateľom priamo prevádzať fiatové prostriedky do svojich PayPal účtov.

Dostupnosť možnosti výberu závisí od krajiny, kde má osoba bydlisko. Oznámenie uverejnené na internetových stránkach uvádza, že spoločnosť Coinbase zaviedla možnosť zákazníkom prepojiť svoje účty PayPal a Coinbase.

Akonáhle budú zákazníci spoločnosti Coinbase implementovaní, budú môcť buď previesť fiatové meny do PayPalu, alebo predávať svoje kryptomeny a používať účet PayPal k prijatiu finančných prostriedkov.


Ak chcete využívať výhody tejto služby, musíte zabezpečiť všetky kroky overovania totožnosti na Coinbase. Potom budete musieť v mobilnej aplikácii prejsť na položku Nastavenia a potom kliknúť na odkaz „Prepojiť nový účet“, ak používate platformu pre stolné počítače alebo „Pridať spôsob platby“.

Po výbere služby PayPal budete vyzvaní na prihlásenie do svojho účtu PayPal. V súčasnej dobe môžu zákazníci spoločnosti Coinbase v podporovaných regiónoch používať službu PayPal iba na to, aby odvolávali fiat alebo predávali kryptomeny. Nákup digitálneho majetku cez PayPal ešte nie je k dispozícii.

 

Ak obchodujete s kryptomenami určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE  Tip: Získajte 10 USD za nákup kryptomien – nakúpte aspoň za 100 USD na Coinbase cez náš referal link