Coinbase pridáva novú funkciu – WATCHLIST

0
394
Pred niekoľkými dňami Coinbase, jedna z najväčších búrz oznámila, že každý deň z 12-tich zostávajúcich dní do sviatkov odhalí novú funkciu, ktorú sprístupní používateľom jej platformy. Štvrtý deň priniesol prekvapenie v podobe novej, žiadanej funkcie

Pred niekoľkými dňami Coinbase, jedna z najväčších búrz oznámila, že každý deň z 12-tich zostávajúcich dní do sviatkov odhalí novú funkciu, ktorú sprístupní používateľom jej platformy. Štvrtý deň priniesol prekvapenie v podobe novej, žiadanej funkcie „Watchlist“.

Burza Coinbase sa posledné dni do Vianoc rozhodla poňať vo vianočnom duchu a pre svojich zákazníkov si pripravila niekoľko prekvapení. Vytvorila akýsi digitálny adventný kalendár. Každý deň tak fanúšikovia kryptomien nájdu novú „kryptočokoládku“ v podobe nejakej novinky. Počnúc 10. decembrom burza ohlásila už 4 novinky.

Za prvé tri dni pribudli elektronické darčekové karty dostupné aj pre amerických investorov, ktoré je možné zakúpiť zo svojich kryptoúčtov a využiť v prospech Nike, Uberu  atď. Burza tiež darovala kryptomenu Zcash na podporu 50 venezuelských rodín. Coinbase tiež vytvorila video, kde sa hovorí o ekonomickej slobode vďaka kryptomenám.


4. deň Coinbase oznámenia …

Počas štvrtého dňa z dvanástich burza Coinbase odhalila novú funkciu „Watchlist“, ktorá užívateľom umožní prispôsobiť si rozhranie podľa vlastných potrieb.

Coinbase vo vyhlásení uviedla:

„Kryptomenový priemysel sa rýchlo vyvíja. Je preto ťažké filtrovať všetky informácie o toľkých aktívach. Počas štvrtého Coinbase dňa z dvanástich spúšťame novú funkciu „Watchlist“, ktorá umožní používateľom prispôsobiť si rozhranie podľa svojich vlastných kryptopreferencí. „

 

Používatelia platformy Coinbase si tak teraz môžu vybrať, ktoré informácie o digitálnych aktívach sa budú zobrazovať na ich burzovom rozhraní. Prispôsobiteľné zoznamy siahajú od tradičných cenových tabuliek až po obsiahlejšie údaje z kryptotrhu.

Potom, ako si užívateľ vytvorí svoj vlastný zoznam preferencií, môže si vyberať, ktoré informácie sú pre neho dôležité a ktoré nie. Keď stratí záujem o nejaký druh aktíva, jednoducho ho zo zoznamu vyradí.

Coinbase dodáva, že táto nová funkcia je najnovšia z posledných nedávno pridaných funkcií, ktoré boli navrhnuté tak, aby zlepšili užívateľské prostredie.

 

Ak obchodujete s kryptomenami a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE  Tip: Získajte 10 USD za nákup kryptomien – nakúpte aspoň za 100 USD na Coinbase cez náš referal link