Coinbase získala 14 spoločností a rozdáva kryptomeny za jednoduché odpovede

0
825
Americká spoločnosť Coinbase so sídlom v San Franciscu je jednou z najväčších krypto búrz na svete. Vzhľadom k jej konkurentom sa však javí, ako jedna z najaktívnejších spoločností v oblasti akvizícií. Táto spoločnosť má hodnotu 8 miliárd dolárov. Vďaka tomu má dostatok peňazí na to, aby si mohla dovoliť získať menšie firmy v novo vzniknutom kryptosvete, vrátane najvýraznejšej firmy Earn. Táto spoločnosť poskytuje platformu pre ľudí, vďaka ktorej môžu získavať krypto prostredníctvom odpovedí na e-maily. Bolo oznámené, že spoločnosť Coinbase získala Earn za cenu vyššiu ako 100 miliónov dolárov. To je najväčšia transakcia spoločnosti Coinbase zo 14 akvizícií, ktoré získala. Tiež získali decentralizovanú burzu Paradex a maklérsku spoločnosť Keystone. Získali aj menšie projekty ako Bumpers - hudobné aplikácie a Sececa Systems - platforma pre zlepšenie platobných tokov pre vlády. Za touto akvizičnou aktivitou spoločnosti Coinbase je Emilie Choi, ktorý bol vrcholovým obchodníkom v spoločnosti LinkedIn.

Americká spoločnosť Coinbase so sídlom v San Franciscu je jednou z najväčších krypto búrz na svete. Vzhľadom k jej konkurentom sa však javí, ako jedna z najaktívnejších spoločností v oblasti akvizícií.

Táto spoločnosť má hodnotu 8 miliárd dolárov. Vďaka tomu má dostatok peňazí na to, aby si mohla dovoliť získať menšie firmy v novo vzniknutom kryptosvete, vrátane najvýraznejšej firmy Earn. Táto spoločnosť poskytuje platformu pre ľudí, vďaka ktorej môžu získavať krypto prostredníctvom odpovedí na e-maily.

Bolo oznámené, že spoločnosť Coinbase získala Earn za cenu vyššiu ako 100 miliónov dolárov. To je najväčšia transakcia spoločnosti Coinbase zo 14 akvizícií, ktoré získala. Tiež získali decentralizovanú burzu Paradex a maklérsku spoločnosť Keystone. Získali aj menšie projekty ako Bumpers – hudobné aplikácie a Sececa Systems – platforma pre zlepšenie platobných tokov pre vlády.


Za touto akvizičnou aktivitou spoločnosti Coinbase je Emilie Choi, ktorý bol vrcholovým obchodníkom v spoločnosti LinkedIn. „Máme tieto neuveriteľne silné kľúčové podniky, ktoré využívajú silu kryptografie a primárne krypto, napriek tomu, že vyzerajú ako finančné inštitúcie.“ Povedal Choi.

Max Branzburg, vedúci vývoja v Coinbase, pracuje spolu s Choi a tímom viac ako desiatich ľudí, ktorí sa podieľajú na aktivitách akvizícií. Nižšie nájdete zoznam všetkých 14-tich spoločností.

Kipp získaná 7. mája 2014, Blockr.io získaná 18. augusta 2014, Memo.AI získaná 18. januára 2018, Bumpers získaná 20. februára 2018, Cipher Browser získaný 13. apríla 2018, Earn.com získaná 16. apríla 2018, Paradex získaná 23. mája 2018, Keystone Capital Corp. získaná 6. júna 2018, Digital Wealth získaná 6. júna 2018, Venoval získaná 6. júna 2018, Distributed Systems získaná 15. augusta 2018, CryptoFin získaná 26. októbra 2018, Seneca Systems získaná 14. novembra 2018, Blockstring získaná 17. januára 2019 .

Ak chcete tiež niečo získať, zaregistrujte sa na burzu Coinbase, pozrite si vzdelávacie videá a následne odpovedzte na jednoduché otázky. Získate tak kryptomeny zadarmo, ktoré vám budú ihneď pripísané na burzu. Je to jednoduché a napríklad teraz môžete získať na Coinbase Earn 10 USD za lekciu o kryptomene Basic Attention Token (BAT).

 

Ak obchodujete kryptomeny a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE