CoinEx rozdáva tokeny zadarmo – chyba alebo plán?

0
591
Podľa príspevkov na Reddite držitelia účtov CoinEx si našli obrovské sumy vkladov na svojich účtoch bez toho, aby skutočne nejaké vložili. Ľudia, ktorí nikdy neukladali žiadnu sumu na CoinEx, však dostali airdrops.     Užívateľ Hunk_quark1, zverejnil na diskusnom fóre:    
#CoinEx

Podľa príspevkov na Reddite držitelia účtov CoinEx si našli obrovské sumy vkladov na svojich účtoch bez toho, aby skutočne nejaké vložili. Ľudia, ktorí nikdy neukladali žiadnu sumu na CoinEx, však dostali airdrops. 

 

Užívateľ Hunk_quark1, zverejnil na diskusnom fóre: 


  „Prihlásil som sa do Coinexu po 3 mesiacoch a našiel som si $ 2000 vo voľných peniazoch cez airdrops. Vďaka ViaBTC!“ 

 

CoinEx je kryptoburza založená v decembri 2017 spoločnosťou ViaBTC, ktorá ponúka páry Bitcoin Cash. Je k dispozícii v mobilných operačných systémoch, ako sú Android a iOS, ktoré poskytujú globálne obchodné služby v takmer 100 krajinách. 

CET je skratka pre CoinEx Token. Jedná sa o kryptoobchod, ktorý spoločnosť CoinEx vydáva svojim obchodníkom na základe svojej obchodnej činnosti. CET je dôležitá, pretože spoločnosť CoinEx poskytuje svojim klientom 80% výmenných príjmov vo vzťahu k ich majetku CET. 

Spoločnosť CoinEx umožnila investorom vytvárať vlastný podiel, ktorý zodpovedá ich výmenným pohybom. Každý podiel predajcu je spracovávaný cez CET airdrops vzhľadom na ich objem. Jednotlivci, ktorí nie sú obchodníkmi, môžu tiež vytvoriť podiel prostredníctvom nákupu CET na CoinEx.