CoinSpark – ICO

0
1597
Coinspark ICO

CoinSpark je nová obchodná platforma, umožňujúca obchodovanie s kryptomenami.

CoinSpark má dve hlavné výhody.

Tou prvou je, že je plne licencovaná so sídlom na Kajmanských ostrovoch. Preto sa môže stať bezpečným útočiskom traderov, pokiaľ by Južná Kórea naozaj zakázala obchodovanie v krajine.

Tou druhou je to, že každý vydaný token bude ako jedna akcia spoločnosti. Ďalšou výhodou ktorú to prináša je, že majitelia tokenov budú dostávať podiel z čistého profitu firmy.


Celkovo bude vydaných 25 000 000 tokenov, ktoré reflektujú 25% podiel  firmy. Platforma sa chváli tým, že dokáže spracovať až milión transakcií za sekundu a poskytne až 20 rôznych obchodných príkazov.

Aby sa CoinSpark uistil že vývoj platformy pôjde hladko, uzavrel partnerstvo s Alphapoint.
Alphapoint je fintech spoločnosť, ktorá umožňuje premeniť nelikvidné aktíva na likvidné tým, že ponúka svojim zákazníkom možnosť umiestniť ich produkty a služby za pomoci blockchainu. Spoločnosť AlphaPoint so zákazníkmi z piatich kontinentov a kanceláriami v San Franciscu, New Yorku a Philadelphii má dobré meno vo svete kryptomien.

CoinSpark ICO

Predaj začne 14.2.2018 a koniec je plánovaný na 14.3.2018. K dispozícii je celkovo 25 000 000 tokenov. Token bude typu ERC20, založený na Ethereum blockchaine. Cena jedného tokenu je 0.0025 ETH. Platforma má byť spustená 15.4.2018.

Zo začiatku bude k dispozícii 10 kryptomien.

Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ripple, Bitcoin Gold, Dash, Litecoin, Iota, Neo a Spark.
Záleží len na úspechu ICO ako rýchlo pridajú nové kryptomeny. Čerešničkou na torte je to že implementujú viac ako 200 rôznych FIAT mien.

Toto nie je finančná rada!