Coss, Electroneum – novinky

2
1314
coss, electroneum, etn, kryptomeny, novinky, platformy, buducnost kryptomien

Pozrieme sa na to, čo majú nové dve zaujímavé platformy Coss a Electroneum, ktoré zároveň patria medzi našich favoritov a nechýbajú v našom portfóliu.

 

COSS – Coss


Rune Evensen zakladateľ COSS platformy oznámil, že do marca by mali vyriešiť všetky ich problémy.

Najväčším problémom bol engine. Programátori aktuálne pracujú na novom engine, ktorý by mal podľa Runa zvládnuť nával 5 miliónov zákazníkov naraz. Plánované spustenie je do konca februára.

Doteraz upravovali nový UI. Ľudia na nich tlačili, aby ho dali čo najskôr. To samozrejme spôsobilo, že tam mali pár bugov. Veľmi oceňujem komunikáciu vedenia Coss, pretože vytvoril miesto kde všetci mohli písať o tom, aké chyby našli a takto vlastne spravili živý beta testing.

Coss má potvrdenie od kreditnej spoločnosti, že v marci ich môžu pridať do svojej platformy, takže bude možné vyberať a vkladať Fiat meny. Samozrejme to vyriešili aj s KYC. Tí čo budú chcieť využívať aj FIAT si budú musieť nanovo spraviť dôkladnejší KYC (overenie totožnosti zákazníka).

Aj s bankami je to na dobrej ceste, pretože tie Cossu potvrdili, že akonáhle Singapurská vláda prijme regulácie kryptomien, tak samozrejme aj banky sa pridajú do ich platformy. Potom už nebude problém posielať to z účtu a na účet.

Konečne začal Coss aj s marketingom. Aktuálne mali  banner na futbalovom zápase medzi SSC Neapol a Verona. Ďaľší má byť v prestížnej premier league čo je dobrá správa pre ľudí, ktorí držia Coss mince lebo ak to prinesie nových zákazníkov, tak to zvýši aj objem obchodu a tým aj dividendy.

Nehovoriac o tom, že stále najímajú nových developerov čo je tiež dobrá správa.

 

ELECTRONEUM – ETN

Electroneum ukončilo prvú fázu beta testovanie ťažby na mobiloch. Vyhodnotilo spätnú väzbu od testerov a včera spustilo druhu fázu.

Cene Electronea nepomohli FUD-eri.

Celým internetom sa organizovane začali síriť nepravdivé, negatívne informácie.

Tieto informácie boli ohľadom toho, že Electroneum je ponzi schéma, pretože nič nerobia celé dni len sľubujú. Ak si zoberieme fakt, že niektoré mince sú na trhu 1 a viac rokov, tak to čo stihlo Electroneum spustené od 13.12.2017 čo je približne 35 pracovných dní s tým že tam boli aj Vianoce a Nový rok,  tak je to úžasné. Máloktorej minci s podarilo uzavrieť toľko kontraktov, byť tak blízko vydaniu ich aplikácií a získať cenné partnerstvo s M.Sollaireom.

Ďaľšou FUD správou bolo, že Electroneum nikdy nebude na veľkých burzách, pretože im vyhovuje, keď sú na jednej burze a môžu tak manipulovať cenou. Túto informáciu vyvrátili tým, že by mohli hneď zaplatiť za zalistovanie na veľkých burzách, ale oni nechcú byť ako ostatné vapormince (mince s budúcim prísľubom uvedenia projektu, alebo produktu na trh) ale že chcú dostať projekt do finálnej fázy a potom sa budú burzy o nich byť. Odozvy komunity ohľadom tejto veci sú plné nadšenia a sú ochotní čakať, čoho dôkazom je aj to že na Cryptopii sa obchoduje približne 0.01% celkového počtu mincí a aj to sú len vyťažené mince za ktoré ťažiari potrebujú platiť svoje náklady.

Posledná správa je o kritickom bloku Cryptonyte algoritmu. Tento algoritmus má jeden blok ktorý je chybný a skoro na ňom stroskotalo aj Monero ,keby sa tento blok neopravil pred jeho vyťažením. Podľa slov R.Ellisa toto Electroneu nehrozí, pretože tento blok už je dávno opravený.  Aj keby nebol, tak momentálne je vyťažených cca 1 400 000 blokov a ten kritický sa nachádza niekde okolo 2 200 000 bloku, takže majú stále kopec času ho opraviť.

Michael Stollaire vo video interview oznámil, že Electroneum bude zalistované o pár týždňov na HitBTC, Next exchange a Coinomi. Ďalej uviedol, že chce pokračovať až kým ho nedostane na Binance a že sú len tri možnosti čo sa môžu stať.

1. Stane sa to

2. Michael bude v kóme

3. Michael bude mŕtvy

 

Ak sa vám páčia naše stránky, dajte nám like na Facebooku a tiež nás nájdete na Twitteri 

Ak máte nejaké otázky, alebo by ste radi niečo napísali, navštívte naše fórum

 

2 Komentáre

  1. Chalani dik hodili sa tieto informacie lebo som sa cudoval preco etn klesa.Drzim ho uz od decembra.O cosse som doteraz nevedel,projekt vyzera zaujimavo Vas clanok ma inspiroval k tomu ze kupim aspon par tisic kusov.kolko asi vychadzaju dividendy ?

    • Keď budeš držať 10 000, tak pri 1 mld objeme to vychádza približne 1600-2000$ za týždeň. Teraz je to málo, ale keď splnia všetky update, tak to poletí.

Comments are closed.