Coss – COSS

0
2568
coss
Coss

Coss minca je produktom platformy Coss. Táto platforma zbierala peniaze na začiatok v ICO od 8.8.2017 do 6.9.2017.

Samotná minca je dividendy-generujúci token založený na Ethereum pre Coss (Crypto One Stop Solution) platformu.

Je to ERC20 token, čiže nie je problém ho držať v MyEtherWallet. Platforma Coss platí držiteľom svojej mince 50% podiel z poplatkov za obchodovanie. Mincu je možné držať buď na platforme alebo v MyEtherWallet po zaregistrovaní sa na ich stránke je tam kompletný návod ako vytvoriť smart contract pre tieto dividendy. Samozrejme treba mať aj nejaký ether na gas na Myetherwallet.

Momentálne má denný objem obchodovania okolo 700 000$. Tie dividendy vychádzajú teraz 0.0001995857169$ za 1 Coss. Údaj je z 24.12.2017 kedy bolo 12-te rozposielanie dividend. Ono to vyzerá  tak že dostanete z každej mince trochu a buď ich môzete zameniť za ethereum alebo si ich nechať v tej podobe ako bola na peňaženke. Nižšie môžete vidiet ako to vyzerá.


Prečo sa oplatí kúpiť Coss?

– dividendy

– relatívne mladá platforma a nízka cena

– veľa plánových updates najbližšie 4 mesiace

– Coss sídli v Singapure , kde sú podľa viacerých developerov najlepšie podmienky na krypto-podnikanie pretože vláda je stabilná a je naklonená tomuto typu business-u.

Platforma Coss nie je iba typická platforma na obchodovanie ale je to kompletne riešenie pre kryptomeny.

Distribuujú platobné terminály rôznym predajcom a umožňujú im predávať tovar za kryptomeny a následne spravovat financie. Na stránke majú vypísaných veľa zákazníkov.

Updates – momentálne sa očakáva update UI, niekedy do konca roka možno 1. Januárový týždeň, pretože doteraz beží Coss na beta verzii.

Niekedy vo februári majú pridať nový engine a následne v marci alebo apríli implementovať  fiat meny (aj menové páry) podľa regulácií platných v Singapure.

Potom začnú pracovať na marketingu.

Toto nie je finančná rada !!!

Ak by ste nás chceli podporiť, tu je referral link na Coss platformu.

Ak chcete dostávať vždy aktuálne info o kryptomenách, sledujte nás na Twitteri