Cube – ťažobné súpravy zostavené pomocou špeciálne upravených grafických procesorov (GPU)

0
372
Azultec je spoločnosť, ktorá skúmala súčasné riešenie ťažby v rámci svojho projektu na vytvorenie efektívnej alternatívy s vysokým výpočtovým výkonom a nízkou spotrebou energie.   Cube zariadenia sú tiché súpravy, ktoré môžu byť inštalované v obývacích izbách. Môžu tiež využívať obnoviteľnú energiu a sú určené na opätovné použitie viac ako dvoch tretín tepla generovaného teplom.  V ťažobnom priemysle dlho dominovali obri ako Bitmain, Ebang a Canaan. Azultec so sídlom v Nemecku sa zameriava na klientov priemyselnej triedy, ktorých zariadenia sú určené pre domáci trh.   Ťažobné súpravy, ktoré firma vyrába, sú zostavené pomocou špeciálne upravených grafických procesorov (GPU). Vývojári konceptu all-in-one sa pokúšali vyhnúť problémom, ktorý spôsobil tradičný ťažobný hardware a predložili riešenia, vhodné aj pre obývaciu izbu.   Zariadenie spoločnosti Azultec využívajú vysoko kvalitné systémy chladenia, upravené na mieru pre osobné počítače. Môžu byť inštalované v domácnostiach alebo v skladoch a pripojené k fotovoltaickým systémom alebo palivovým článkom, aby sa znížili náklady na energiu. Ťažobné stroje sú tiež schopné repasovať až 72 percent tepla, generovaného hardvérom.

Azultec je spoločnosť, ktorá skúmala súčasné riešenie ťažby v rámci svojho projektu na vytvorenie efektívnej alternatívy s vysokým výpočtovým výkonom a nízkou spotrebou energie.

Cube zariadenia sú tiché súpravy, ktoré môžu byť inštalované v obývacích izbách. Môžu tiež využívať obnoviteľnú energiu a sú určené na opätovné použitie viac ako dvoch tretín tepla generovaného teplom.  V ťažobnom priemysle dlho dominovali obri ako Bitmain, Ebang a Canaan. Azultec so sídlom v Nemecku sa zameriava na klientov priemyselnej triedy, ktorých zariadenia sú určené pre domáci trh.

Ťažobné súpravy, ktoré firma vyrába, sú zostavené pomocou špeciálne upravených grafických procesorov (GPU). Vývojári konceptu all-in-one sa pokúšali vyhnúť problémom, ktorý spôsobil tradičný ťažobný hardware a predložili riešenia, vhodné aj pre obývaciu izbu.


Zariadenie spoločnosti Azultec využívajú vysoko kvalitné systémy chladenia, upravené na mieru pre osobné počítače. Môžu byť inštalované v domácnostiach alebo v skladoch a pripojené k fotovoltaickým systémom alebo palivovým článkom, aby sa znížili náklady na energiu. Ťažobné stroje sú tiež schopné repasovať až 72 percent tepla, generovaného hardvérom.

 

Ak obchodujete s kryptomenami a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE  Tip: Získajte 10 USD za nákup kryptomien – nakúpte aspoň za 100 USD na Coinbase cez náš referal link