Digibyte (DGB), Electroneum (ETN) a Bitcoin Cash (BCH) – 3 kryptomeny na držanie v novembri

0
1128
https://kryptoweb.sk/electroneum-etn-kyc/

Najlepším spôsobom, ako profitovať z kryptomien, je získať dlhodobý pohľad na trh. Avšak nikdy neublíži využiť krátkodobé držanie a vybudovať si kapitál. Každý mesiac existujú kryptomeny, ktoré vždy majú dobrú šancu na rast, vo vzťahu k zvyšku trhu. Tento mesiac nie je výnimkou.

Zatiaľ čo existujú mnohé mince, ktoré by mohli profitovať tento mesiac, nasledujúce mince majú vyššiu šancu na nadprirodzené zisky. Ide o Bitcoin Cash (BCH), Electroneum (ETN) a Digibyte (DGB). Tu sú dôvody:

Bitcoin Cash (BCH)

Bitcoin Cash (BCH) bude pravdepodobne pokračovať v raste tento mesiac. To preto, že väčšina investorov očakáva, že nadchádzajúci hardfork vytvorí dva reťazce, ktoré investorom poskytnú zadarmo mince. Toto očakávanie je podmienené skutočnosťou, že doterajšie náznaky sú, že obe konkurenčné frakcie sú v pomere 50/50 z hľadiska hashovej sily.


Ak tento scenár pretrvá až do dátumu tvrdej hordforku, Bitcoin Cash môže ľahko FOMO vystreliť na viac ako 1000 dolárov. Je to preto, že investori sa ponáhľajú kúpiť a získať nejaké mince zadarmo. Rast už začal. V čase písania je Bitcoin Cash (BCH) jedinou kryptomenou v top 10, ktorý je v zelenom. Toto je ukazovateľ, že vznikajúca hybná sila bude pravdepodobne pokračovať až do dátumu forku.

Electroneum (ETN)

Electroneum (ETN) silno profitoval za posledný mesiac a uzavrel október s príjmami nad 400%. To je pôsobivé vzhľadom na to, že väčšina kryptomien skončila v októbri na negatívnych hodnotách. Prechod do novembra, Electroneum (ETN) pravdepodobne nepreruší rast. To je kvôli nadchádzajúcej implementácii KYC plánovanej 12. novembra.

FOMO okolo tejto udalosti bude pochádzať zo skutočnosti, že tím ETN v minulosti uviedol, že KYC je jediná vec, ktorá ich držala bokom od prijatia veľkých partnerstiev. Ako taký, s implementáciou úplného KYC, trh predpokladá, že niektoré veľké partnerstvá by mohli byť pred dverami. Toto očakávanie vytvorí hlavné FOMO okolo ETN počas celého novembra. ETN si kúpite napríklad na kryptoburze KuCoin. V predošlých článkoch sme písali o tom, ako jednoducho môžete  Electroneum ťažiť na svojom počítači alebo smartfóne.

Digibyte (DGB)

Digibyte (DGB) zaznamenal včera významné zisky, čo bolo spôsobené jeho zaradením na Bitfinex. Zatiaľ čo tieto správy už boli zohľadnené na trhu, budú tento mesiac hrať úlohu vo výkonoch spoločnosti Digibyte. Je to preto, že predtým, než bolo zverejnené toto oznámenie, spoločnosť Digibyte (DGB) zaznamenala obrovské výkyvy na cene, keď DGB klesol z 30. na 39. miesto.

Prevládajúcim sentimentom je, že táto kryptomena je veľmi podhodnotená. Investori tieto cenové pohyby využili, aby lacno nakúpili, pretože DGB má pred sebou vysokú pravdepodobnosť rastu. Okrem toho sa do dopytu spoločnosti Digibyte (DGB) pridajú aj objemy, ktoré budú pochádzať z platformy Bitfinex, ktorá je významnou kryptoburzou. To sú faktory, ktoré by mohli v priebehu tohto mesiaca posunúť DGB späť do top 20.

Zatiaľ čo v krypto-priestore nie je nič zaručené, tieto 3 kryptomeny majú vyššiu šancu na exponenciálne zisky.

 

Ak sa vám páčia naše stránky, budeme radi, keď nás budete zdielať na  Twitteri. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, tak máte na výber z viac možností v našej sekcii EXCHANGE