DigiByte (DGB) petícia má už teraz 10 000 podpisov – pôjde DGB na Coinbase?

0
542

V poslednej dobe sa komunita Digibyte stala agresívnejšou v presadzovaní väčšieho povedomia a prijatia DGB. Existuje množstvo iniciatív zameraných na zvyšovanie povedomia o Digibyte (DGB). To je dôvod, prečo je viac ľudí, ktorí vedia o Digibyte, než pred niekoľkými mesiacmi.

 

Digibyte na Coinbase?

Avšak jedna vec, ktorá by dala Digibyte (DGB) obrovské navýšenie hodnoty, je zalistovanie na Coinbase. Coinbase je jednou z najväčších kryptobúrz na svete a keď zalistuje nejaké  krypto, jeho hodnota má tendenciu vystreliť. Toto je celkom viditeľné napríklad na Ethereum Classic (ETC).


Spoločnosť Digibyte (DGB) chápe vplyv, ktorý spoločnosť Coinbase má na trhu a v súčasnosti ju tlačí do toho, aby sa dostala do zoznamu. Spoločnosť to robí prostredníctvom on-line petície a doteraz sa už 10 000 ľudí zaregistrovalo pod túto petíciu o zalistovanie DGB na Coinbase.

Ľudia sa pod petíciu podpisujú vysokým tempom

Pri tejto rýchlosti bude za niekoľko dní pod petíciou podpísaných 15 000 ľudí. Takže aké sú šance na zverejnenie zoznamu Coinbase DGB?
No, vzhľadom k tomu, že Digibyte má skoro rovnaké základné vlastnosti ako Bitcoin (BTC) a Litecoin (LTC), dobre sa hodí k charakteristikám mincí uvedených na Coinbase. Ako taká existuje možnosť, že ak sa pod petíciu zaregistruje dostatok ľudí, Coinbase by mohol začleniť Digibyte, hoci je to v tomto momente len otázka špekulácií.

Avšak aj v prípade, že spoločnosť Coinbase v najbližšom čase neuvedie Digibyte, nezastaví to vzostup Digibyte (DGB). Je to preto, že tím pre zvyšovanie povedomia Digibyte urobil úžasnú prácu pri získavaní ďalších búrz k zalistovaniu Digibyte (DGB). Napríklad spoločnosť Bittrex nedávno oznámila, že zavádza obchodovanie Digibyte – USDT.
To zaručuje zvýšenie počtu ľudí, ktorí obchodujú s Digibyte (DGB).

Kampaň vo Venezuele

Nedávna kampaň vo Venezuele, v ktorej komunita Digibyte pomáha ľuďom v núdzi, priniesla Digibyte do popredia a zvýšila záujem investorov o túto kryptomenu.
Okrem toho má Digibyte (DGB) vynikajúce funkcie, ktoré prilákajú viac ľudí, ktorí ju používajú na platby. Digibyte (DGB) je napríklad mimoriadne bezpečný, pretože využíva 5 ťažiarenských algoritmov. Je tiež mimoriadne rýchly, až 40-krát rýchlejší ako Bitcoin (BTC) a má zanedbateľné transakčné náklady.

Nebude to trvať dlho, kým sa ľudia dozvedia, že Digibyte je kryptomena, ktorá má najlepšiu šancu byť v budúcnosti používaná ako mena.
Digibyte je v súčastnosti veľmi podhodnotená. Zalistovanie na Coinbase by bolo jednoducho ľadom na torte pre túto kryptomenu, ktorá je už v pohybe, a čoraz viac sa teší  popularite v krypto komunite. Coinbase môže v krátkom čase hodnotu DGB ľahko pohnať na 0,50 USD a viac.

DigiByte a KryptoWeb

Ak sa zaujímate o DigiByte a chceli by ste jednoducho vyhrať 1000 DGB, tak sa môžete teraz prihlásiť do chat skupiny na Telegrame. Práve tam prebieha súťaž o spomínaných 1000 DGB. Súťaž založil KryptoWeb spolu s marketingovým manažérom DigiByte – Rudym Bouwmanom. Skupinu sa oplatí sledovať, pretože rôzne súťaže tu budú prebiehať častejšie.

 

Ak sa vám páčia naše stránky, budeme radi ak nás budete zdielať na Twitteri. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, tak máte na výber viac možností v sekcii EXCHANGE