Digibyte (DGB) skutočne decentralizovaná kryptomena s budúcnosťou

0
989
Digibyte (DGB) má zatiaľ výborný rok. Najväčší vývoj nastal vďaka informovanosti investorov. O Digibyte (DGB) sa teraz hovorí viac, ako kedykoľvek predtým.  Viac investorov si začína uvedomovať, že nie všetky projekty majú v skutočnosti čokoľvek spoločné s decentralizáciou. To je dôvod, prečo je teraz dopyt po skutočných blockchainoch UTXO.  Spoločnosť Digibyte urobila niekoľko obrovských krokov, pokiaľ ide o prijatie. V súčasnosti stále viac ľudí vo Venezuele používa Digibyte na platby v dôsledku kolapsu svojej národnej meny. To isté sa deje v Turecku. Pred niekoľkými týždňami, kedy sa začala tlmiť turecká mena, objemy Digibyte pekne vystrelili. To je kľúčový ukazovateľ, v ktorý ľudia veria, že Digibyte môže byť životaschopnou alternatívou k vládne regulovanej mene. Je to obrovský krok, ktorý potvrdzuje užitočnosť spoločnosti Digibyte (DGB) na základe jej decentralizácie, čo eliminuje možnosť, aby ju cenzuroval nejaký štát. Digibyte Core v7.16.1 (Algo swap) Celá myšlienka za týmto hard forkom je urobiť Digibyte priateľskejším pre ťažiarov GPU a tým zachovať jeho decentralizovanú povahu. Tým, že sa zachová skutočná decentralizácia, Digibyte (DGB) získa väčšiu podporu, pretože ľudia sa obrátia na politicky neutrálne peniaze. Mimo jeho používanie ako meny, Digibyte urobil niekoľko obrovských krokov, pokiaľ ide o prijatie v oblasti kybernetickej bezpečnosti. Je to len pár dní, keď Antum oznámil, že integrujú Digi-ID do svojich systémov. To je krok, ktorý bol dostatočne dobre prijatý na trhu. S takým pozitívnym vývojom je budúcnosť spoločnosti Digibyte (DGB) nepochybne celkom jasná. Ak sa pozrieme ďalej do roku 2019, Digibyte začne s programom Digibyte Core v7.17.1, ktorého cieľom je stimulovať komunitu, aby sa viac zapojila do DGB. To zvýši úroveň povedomia o Digibyte, čo sa ešte viac podpíše k jeho hodnote. V podstate pre investora, ktorý hľadá krypto s budúcnosťou a silnou vnútornou hodnotou, je Digibyte rozhodne tá správna minca. Digibyte by mohol v krátkodobom horizonte testovať $1.   Digibyte sa drží okolo 30 miesta na CMC a to bez ICO, čo svedčí o skutočnej hodnote a kvalite tohto projektu. Dokonca sa čoraz viac objavujú propagačné materiály, ktoré informujú, že DGB je rýchlejší ako BTC, LTC čo priťahuje pozornosť viac a viac ľudí. Ak aj vás zaujíma táto kryptomena, môžete sa pridať do našej skupiny na Telegrame DigiByte Chat , v ktorej máme aj marketingového manažéra spoločnosti Digibyte, Rudyho Bouwmana. Tu sa môžete dostať ako prví k aktuálnym novinkám a diskutovať s fanúšikmi DGB ( v angličtine ) a zároveň sa zapojiť pravidelne do súťaží o pekné ceny, ktoré venuje KryptoWeb. Najbližšie sa hrá o hardvérovú peňaženku Ledger Nano S. Ak sa vám páčia naše stránky, budeme radi ak nás budete zdielať na Twitteri. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, tak máte na výber viac možností v sekcii EXCHANGE

Digibyte (DGB) má zatiaľ výborný rok. Najväčší vývoj nastal vďaka informovanosti investorov. O Digibyte (DGB) sa teraz hovorí viac, ako kedykoľvek predtým.  Viac investorov si začína uvedomovať, že nie všetky projekty majú v skutočnosti čokoľvek spoločné s decentralizáciou. To je dôvod, prečo je teraz dopyt po skutočných blockchainoch UTXO. 

Spoločnosť Digibyte urobila niekoľko obrovských krokov, pokiaľ ide o prijatie. V súčasnosti stále viac ľudí vo Venezuele používa Digibyte na platby v dôsledku kolapsu svojej národnej meny. To isté sa deje v Turecku. Pred niekoľkými týždňami, kedy sa začala tlmiť turecká mena, objemy Digibyte pekne vystrelili.

To je kľúčový ukazovateľ, v ktorý ľudia veria, že Digibyte môže byť životaschopnou alternatívou k vládne regulovanej mene. Je to obrovský krok, ktorý potvrdzuje užitočnosť spoločnosti Digibyte (DGB) na základe jej decentralizácie, čo eliminuje možnosť, aby ju cenzuroval nejaký štát.


Digibyte Core v7.16.1 (Algo swap)

Celá myšlienka za týmto hard forkom je urobiť Digibyte priateľskejším pre ťažiarov GPU a tým zachovať jeho decentralizovanú povahu. Tým, že sa zachová skutočná decentralizácia, Digibyte (DGB) získa väčšiu podporu, pretože ľudia sa obrátia na politicky neutrálne peniaze. Mimo jeho používanie ako meny, Digibyte urobil niekoľko obrovských krokov, pokiaľ ide o prijatie v oblasti kybernetickej bezpečnosti. Je to len pár dní, keď Antum oznámil, že integrujú Digi-ID do svojich systémov. To je krok, ktorý bol dostatočne dobre prijatý na trhu.

S takým pozitívnym vývojom je budúcnosť spoločnosti Digibyte (DGB) nepochybne celkom jasná. Ak sa pozrieme ďalej do roku 2019, Digibyte začne s programom Digibyte Core v7.17.1, ktorého cieľom je stimulovať komunitu, aby sa viac zapojila do DGB. To zvýši úroveň povedomia o Digibyte, čo sa ešte viac podpíše k jeho hodnote. V podstate pre investora, ktorý hľadá krypto s budúcnosťou a silnou vnútornou hodnotou, je Digibyte rozhodne tá správna minca. Digibyte by mohol v krátkodobom horizonte testovať $1.  

Digibyte sa drží okolo 30 miesta na CMC a to bez ICO, čo svedčí o skutočnej hodnote a kvalite tohto projektu. Dokonca sa čoraz viac objavujú propagačné materiály, ktoré informujú, že DGB je rýchlejší ako BTC, LTC čo priťahuje pozornosť viac a viac ľudí.

Ak aj vás zaujíma táto kryptomena, môžete sa pridať do našej skupiny na Telegrame DigiByte Chat , v ktorej máme aj marketingového manažéra spoločnosti Digibyte, Rudyho Bouwmana. Tu sa môžete dostať ako prví k aktuálnym novinkám a diskutovať s fanúšikmi DGB ( v angličtine ) a zároveň sa zapojiť pravidelne do súťaží o pekné ceny, ktoré venuje KryptoWeb. Najbližšie sa hrá o hardvérovú peňaženku Ledger Nano S.

 

Ak sa vám páčia naše stránky, budeme radi ak nás budete zdielať na Twitteri. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, tak máte na výber viac možností v sekcii EXCHANGE