Digitálne meny sa dnes nemôžu zhodnúť

0
477
Digitálne meny sa dnes nemôžu zhodnúť na smere. Bitcoin podľa servera coinmarketcap.com krátko predpoludním oslaboval o 1,7% na 4 021,2 USD, XRP strácal 4,3% na 0,367 USD a Ethereum klesalo o 3,7% na 114,4 USD.  Japonské akciové trhy ukončili dnešné obchodovanie prevažne v negatívnom pásme, keď sa na ne prelial negatívny sentiment z Wall Street. Investori sa sústredili najmä na japonské makrodáta. Rast cien v novembri medziročne spomalil na 0,8% z 1,4% v predchádzajúcom mesiaci. V medzimesačnom porovnaní ceny klesli o 0,2% po raste o 0,2%.  Akciový index Euro STOXX 50, ktorý zahŕňa akcie 50 najväčších firiem v eurozóne podľa trhovej hodnoty, dopoludnia SEČ prehĺbil straty až na 1,3%. Teraz ich mierne redukuje, stále ale flirtuje so vstupom do medvedieho trhu.  Podnikateľská dôvera vo Francúzsku klesla v decembri najnižšie za viac ako dva roky. Protivládne pouličné protesty zasiahli obzvlášť maloobchodníkov, vyplýva to z dnešných zverejnených údajov štatistického úradu INSEE. Index volatility VIX stúpol vo štvrtok na hodnotu 28,4, čím dosiahol najvyššiu úroveň od februárového výpredaja. Ak obchodujete s kryptomenami a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE  Tip: Získajte 10 USD za nákup kryptomien – nakúpte aspoň za 100 USD na Coinbase cez náš referal link

Digitálne meny sa dnes nemôžu zhodnúť na smere. Bitcoin podľa servera coinmarketcap.com krátko predpoludním oslaboval o 1,7% na 4 021,2 USD, XRP strácal 4,3% na 0,367 USD a Ethereum klesalo o 3,7% na 114,4 USD.

Japonské akciové trhy ukončili dnešné obchodovanie prevažne v negatívnom pásme, keď sa na ne prelial negatívny sentiment z Wall Street. Investori sa sústredili najmä na japonské makrodáta. Rast cien v novembri medziročne spomalil na 0,8% z 1,4% v predchádzajúcom mesiaci. V medzimesačnom porovnaní ceny klesli o 0,2% po raste o 0,2%.

Akciový index Euro STOXX 50, ktorý zahŕňa akcie 50 najväčších firiem v eurozóne podľa trhovej hodnoty, dopoludnia SEČ prehĺbil straty až na 1,3%. Teraz ich mierne redukuje, stále ale flirtuje so vstupom do medvedieho trhu.


Podnikateľská dôvera vo Francúzsku klesla v decembri najnižšie za viac ako dva roky. Protivládne pouličné protesty zasiahli obzvlášť maloobchodníkov, vyplýva to z dnešných zverejnených údajov štatistického úradu INSEE.

Index volatility VIX stúpol vo štvrtok na hodnotu 28,4, čím dosiahol najvyššiu úroveň od februárového výpredaja.

 

Ak obchodujete s kryptomenami a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE  Tip: Získajte 10 USD za nákup kryptomien – nakúpte aspoň za 100 USD na Coinbase cez náš referal link