Dogecoin [DOGE] je teraz na Robinhood

0
586
Spoločnosť Robinhood vo svojom ďalšom kole aktualizácií oznámila 16. júla, že digitálna peňaženka umožní používateľom obchodovať s Dogecoinom [DOGE]. Cieľom digitálnej peňaženky je touto implementáciou rozšíriť užívateľskú základňu. Oficiálny blog spoločnosti uvádza:
#dogecoin

Spoločnosť Robinhood vo svojom ďalšom kole aktualizácií oznámila 16. júla, že digitálna peňaženka umožní používateľom obchodovať s Dogecoinom [DOGE]. Cieľom digitálnej peňaženky je touto implementáciou rozšíriť užívateľskú základňu.

#dogecoin

Oficiálny blog spoločnosti uvádza:


„Pracujeme tvrdo, aby sme Robinhood sprístupnili všetkým, a je k dispozícii v 17 štátoch. Plánujeme tiež rozšíriť ponuku mincí a pridať podporu pre prevody mincí. „

 

Robinhood nevyberá provízie. Platforma získava prostredníctvom úrokov vytvorených z peňažných zostatkov a maržových úverov zákazníkov.

Jason Trobman, krypto-nadšenec tweetol:

„Úprimne neviem, prečo sa zaoberajú Dogecoinom, ale dobre, je tu!“

 

Dogecoin, ktorý bol vytvorený ako paródia na Bitcoin, vyvrcholil v januári 2018, keď  jeho trhový objem vzrástol na 2,1 miliardy dolárov. V čase písania článku sa Doge obchodoval na úrovni 0,0029 USD s trhovou hranicou 333 miliónov USD. Za posledných 24 hodín  minca zaznamenala podľa CMC nárast o 18,54%.

Väčšina užívatľských názorov poukazuje na to, že Robinhood vytvorila pomerne veľkú vlnu medzi používateľmi kryptomien a je na ceste stať sa významným hráčom na trhu.

Jacob, krypto nadšenec, poznamenal:

„Dúfam, že aplikácia sa rozšíri aj do iných štátov.“

 

@dogecoin

 

Ak sa vám páčia naše stránky, budeme radi ak nás budete zdielať na Twitteri. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, tak máte na výber viac možností v našej sekcii EXCHANGE