Dve japonské burzy majú pozastavenú činnosť

0
529
Japonský finančný regulátor nariadil dvom kryptoburzám v krajine, aby zastavili svoje operácie počas dvoch mesiacov z dôvodu nedostatočných postupov dodržiavania know-your-customer (KYC). S okamžitou platnosťou budú operácie pozastavené do 5. júna pre Eternal Link a FSHO podľa dvoch administratívnych sankčných nariadení, vydaných Agentúrou pre finančné služby (FSA). Prostredníctvom svojej mesačnej inšpekcie agentúra tvrdila, že dvaja operátori od zákazníkov nepožadovali, aby poskytli osobné informácie, pre obchodné účely. Nezaviedli tiež postupy týkajúce sa hlásenia podozrivých transakcií do FSA. Samostatná pokuta pre Eternal Link tiež naznačuje, že firma porušila zákony v Japonsku tým, že využívala vklady od zákazníkov na zaplatenie výdavkov spoločnosti, aj keď len dočasne. Navyše sa ukázalo, že Eternal Link, FSHO a tretia miestna burza Last Roots nedosiahli dostatočné zlepšenie svojich interných bezpečnostných opatrení, ktoré chránia používateľské informácie pred možnými kybernetickými hrozbami. Najnovšie kolo správnych sankcií naznačuje pokračujúci dohľad japonského regulátora nad kryptoburzami. Ďalšia burza - Bit Station, mala tiež nariadené zastaviť operácie, zatiaľ čo piatim ďalším bolo nariadené, aby ohlásili FSA opatrenia na zlepšenie podnikania. FSA zintenzívnila svoje úsilie na kontrolu domácich kryptobúrz, pokiaľ ide o ich medzery v obchodnej prevádzke po tom, čo boli ukradnuté NEM, ktoré boli odcudzené z burzy Coincheck vo výške 500 miliónov dolárov. Ak sa vám páčia naše stránky, budeme radi za váš like na Facebooku a tiež nás nájdete na Twitteri. Ak si chcete jednoducho kúpiť – predať Bitcoin alebo inú kryptomenu, kliknite sem

Japonský finančný regulátor nariadil dvom kryptoburzám v krajine, aby zastavili svoje operácie počas dvoch mesiacov z dôvodu nedostatočných postupov dodržiavania know-your-customer (KYC).

 

S okamžitou platnosťou budú operácie pozastavené do 5. júna pre Eternal Link a FSHO podľa dvoch administratívnych sankčných nariadení, vydaných Agentúrou pre finančné služby (FSA).


Prostredníctvom svojej mesačnej inšpekcie agentúra tvrdila, že dvaja operátori od zákazníkov nepožadovali, aby poskytli osobné informácie, pre obchodné účely. Nezaviedli tiež postupy týkajúce sa hlásenia podozrivých transakcií do FSA.

Samostatná pokuta pre Eternal Link tiež naznačuje, že firma porušila zákony v Japonsku tým, že využívala vklady od zákazníkov na zaplatenie výdavkov spoločnosti, aj keď len dočasne.

Navyše sa ukázalo, že Eternal Link, FSHO a tretia miestna burza Last Roots nedosiahli dostatočné zlepšenie svojich interných bezpečnostných opatrení, ktoré chránia používateľské informácie pred možnými kybernetickými hrozbami.

Najnovšie kolo správnych sankcií naznačuje pokračujúci dohľad japonského regulátora nad kryptoburzami.

Ďalšia burza – Bit Station, mala tiež nariadené zastaviť operácie, zatiaľ čo piatim ďalším bolo nariadené, aby ohlásili FSA opatrenia na zlepšenie podnikania.

FSA zintenzívnila svoje úsilie na kontrolu domácich kryptobúrz, pokiaľ ide o ich medzery v obchodnej prevádzke po tom, čo boli ukradnuté NEM, ktoré boli odcudzené z burzy Coincheck vo výške 500 miliónov dolárov.

 

Ak sa vám páčia naše stránky, budeme radi za váš like na Facebooku a tiež nás nájdete na Twitteri. Ak si chcete jednoducho kúpiť – predať Bitcoin alebo inú kryptomenu, kliknite sem