Electroneum (ETN) – KYC

0
778
Po vykonaní plného KYC bude fungovať nasledovne. Okrem základných informácií úrovne 1 sa bude vyžadovať úroveň 2 pre používateľov, ktorí uskutočňujú transakcie vo výške 150 eur v priebehu 3 mesiacov, zatiaľ čo úroveň 3 bude potrebná pre tých, ktorí v priebehu troch mesiacov presiahli viac ako 10 000 eur. Táto funkcia KYC je hlavným impulzom pre prijatie spoločnosti Electroneum v odvetví Fintech a zvýši celkovú hodnotu ETN. Existujú však obavy, že toto narúša celú podstatu decentralizácie. Koniec koncov, nikto nemá kontrolu nad tým, ako používatelia nakladajú s ich peniazmi. Electroneum skutočne dodržiava tento princíp. To preto, že funkcia KYC sa vzťahuje iba na online peňaženky. Pre ľudí, ktorí by chceli držať svoje mince bez toho, aby sa s KYCom museli vysporiadať, môžu to ľahko urobiť tak, že budú držať svoje mince v papierovej peňaženke. Použitím tejto peňaženky môžete držať svoje mince tak dlho, ako budete chcieť, a bez toho, aby vás niekto obťažoval o overenie vašej identity. V podstate je ETN najlepší z oboch svetov. Je decentralizovaný a pritom zároveň dodržiava predpisy, ktoré môžu pomôcť pri adopcii. To z neho robí kryptomenu s vysokou hodnotou do budúcnosti. Je to preto, že sa bude vzťahovať aj na inštitucionálnych partnerov, ako aj na dlhodobých HODLERov. O kryptomene Electroneum sme písali už v roku 2017, článok nájdete v tomto linku. Túto kryptomenu môžete získať ťažením napríklad na smartfóne s OS Android. Ak by ste mali problém s registráciou, alebo nastavením, kontaktujte nás, radi vám pomôžeme. Ak sa vám páčia naše stránky, budeme radi, keď nás budete zdielať na  Twitteri. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, tak máte na výber z viac možností v našej sekcii EXCHANGE

Electroneum (ETN) sa pohybuje rýchlosťou svetla, aby zaviedla KYC a už aj zaviedla úroveň 1. Tá vyžaduje, aby používateľ poskytol základné informácie o sebe. Plné doplnenie však nadobudne účinnosť 12. novembra.

 

Po vykonaní plného KYC bude fungovať nasledovne. Okrem základných informácií úrovne 1 sa bude vyžadovať úroveň 2 pre používateľov, ktorí uskutočňujú transakcie vo výške 150 eur v priebehu 3 mesiacov, zatiaľ čo úroveň 3 bude potrebná pre tých, ktorí v priebehu troch mesiacov presiahli viac ako 10 000 eur. Táto funkcia KYC je hlavným impulzom pre prijatie spoločnosti Electroneum v odvetví Fintech a zvýši celkovú hodnotu ETN.


Existujú však obavy, že toto narúša celú podstatu decentralizácie. Koniec koncov, nikto nemá kontrolu nad tým, ako používatelia nakladajú s ich peniazmi. Electroneum skutočne dodržiava tento princíp. To preto, že funkcia KYC sa vzťahuje iba na online peňaženky. Pre ľudí, ktorí by chceli držať svoje mince bez toho, aby sa s KYCom museli vysporiadať, môžu to ľahko urobiť tak, že budú držať svoje mince v papierovej peňaženke. Použitím tejto peňaženky môžete držať svoje mince tak dlho, ako budete chcieť, a bez toho, aby vás niekto obťažoval o overenie vašej identity.

V podstate je ETN najlepší z oboch svetov. Je decentralizovaný a pritom zároveň dodržiava predpisy, ktoré môžu pomôcť pri adopcii. To z neho robí kryptomenu s vysokou hodnotou do budúcnosti. Je to preto, že sa bude vzťahovať aj na inštitucionálnych partnerov, ako aj na dlhodobých HODLERov. O kryptomene Electroneum sme písali už v roku 2017, článok nájdete v tomto linku.

Túto kryptomenu môžete získať ťažením napríklad na smartfóne s OS Android. Ak by ste mali problém s registráciou, alebo nastavením, kontaktujte nás, radi vám pomôžeme.

 

Ak sa vám páčia naše stránky, budeme radi, keď nás budete zdielať na  Twitteri. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, tak máte na výber z viac možností v našej sekcii EXCHANGE