Electroneum (ETN) sa môže dostať na Bittrex už čoskoro!

0
675
Spoločnosť Electroneum (ETN) sa usiluje o ďalší pokrok v tomto novom roku. Nedávno spoločnosť Electroneum oznámila, že bola uvedená na burze Bitladon, kde by mohli používatelia ETN obchodovať s párom ETN / EUR. V tweete Electroneum sa uvádza:

Spoločnosť Electroneum (ETN) sa usiluje o ďalší pokrok v tomto novom roku. Nedávno oznámila, že bola uvedená na burze Bitladon, kde môžu používatelia ETN obchodovať s párom ETN / EUR.

V tweete Electroneum sa uvádza:

„V prípade, že ste to zmeškali, je tu ešte ďalšie oznámenie spoločnosti Electroneum. Veľká vďaka všetkým, ktorí hlasovali, teraz môžete kúpiť ETN za EUR na Bitladone! „


 

Bitladon

Je to dobrá správa pre používateľov Electroneum (ETN) tým, že od začiatku roka 2019 získala kótovanie na burze. Bitladon je burza založená v Holandsku a poskytuje používateľom veľmi rýchly a bezpečný servis.

Bittrex

Po zaradení na Bitladon, Electroneum (ETN) v ďalšom tweete uvádza, že by bolo skvelé, ak by sa dostali na Bittrex. Bittrex je v súčasnej dobe jednou z najväčších kryptobúrz a zalistovanie bude pre ETN veľkým úspechom, ktorý by posilnil prijatie Electroneum.

V podstate to začalo pred pár dňami, kedy spoločnosť Bittrex tvrdila, že pracuje na niektorých nových projektoch a čoskoro zaradí na svoju platformu nové digitálne aktíva.

Ak sa na Bittrexe objaví  Electroneum (ETN), mohli by sme vidieť vysoký rast, čo by mohlo do určitej miery zlepšiť aj hodnotenie ETN. To znie dobre a pomôže minci stabilizovať sa oveľa lepšie na trhu. Navyše by mohlo dôjsť k tomu, že Electorneum (ETN) bude vysoko, pretože je jedným zo známych digitálnych aktív, ktoré sa stali známymi medzi používateľmi a investormi. Akonáhle sa medvede vytratia z trhu, ETN by to posunulo niekde do Top20.

Ako získať Electroneum zadarmo

Ak ešte nemáte kryptomenu ETN a chceli by ste ju zaradiť do svojho portfólia, môžete si ju zakúpiť napríklad na kryptoburze KuCoin, alebo ju môžete zdarma ťažiť na svojich smartfónoch s Androidom a podľa najnovších správ by malo byť do konca januára už funkčné aj ťaženie na smartfónoch s operačným systémom iOS. Podrobný návod, ako ťažiť Electroneum ETN na smartfóne, nájdete v tomto článku.

 

Ak obchodujete s kryptomenami a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE