Ethereum (ETH): Analytici predvídajú skvelý mesiac

0
699
Po týždňoch, kedy digitálne meny zažili strmý pád, na konci ktorého objavili nové dno, ktoré prekonalo takmer všetky očakávania, je tu opäť svetlo na konci tunela. Podľa všetkého sa zdá, že svetoví analytici menia svoj názor na Ethereum (ETH). Od tej doby, čo sa pred niekoľkými týždňami pád zastavil na 82 amerických dolároch sa cena kráľa altcoinov takmer zdvojnásobila. Čo si o tom myslia analytici?    Prečo sa sentiment toľko zmenil? Najväčšiu váhu na zvyšujúcej sa cene Ethereum nesie pravdepodobne hard fork Constantinople. Tento hard fork má byť aktivovaný zhruba 16. januára 2019. Najväčšou zmenou má byť redukcia odmeny za každý vyťažený blok z 3 ETH na 2 ETH. To bude mať pozitívny efekt na cenu ETH, pretože na trhu bude znížený tlak zo strany predajcov. Viac o plánovaných hard forkoch ETH sa dočítate v tomto článku.    Je dôležité pamätať si, že Ethereum malo počas novembra a decembra veľmi zložité obdobie. Behom pár týždňov spadol z 220 USD na 82 USD. A aby toho nebolo málo, stratil svoju pozíciu kráľa altcoinov.   The Crypto Dog, obľúbený analytik na Twitteri, ktorý má okolo sto tisíc sledujúcich, zdieľal nedávno svoj názor, v ktorom vykreslil, že hard fork vytlačí cenu ETH oveľa vyššie, než kde je teraz. Avšak dodáva, že vstup na týchto cenách je len ťažko ospravedlniteľný.    Je dôležité spomenúť, že býva všeobecným trendom, že pred hard forkom sú ceny kryptomien vystrelené do závratných výšin. Investori sú vzrušení z nových aktualizácií alebo v niektorých prípadoch z nových tokenov, ktoré môžu pri hard forkoch vzniknúť, keď sa reťazec rozdelí a časť vývojárov sa rozhodne na starom reťazci pracovať.    Teraz je Ethereum opäť druhou najväčšou kryptomenou na trhu. Cena vystrelila na 160 amerických dolárov, pretože Bitcoin sa rozhodol znova otestovať hranicu štyroch tisíc amerických dolárov. Pred niekoľkými dňami XRP zosadilo Ethereum a vytvorilo si náskok 2 miliárdy z hľadiska trhovej kapitalizácie. Ten ale veľký predhardforkový boom ľahko vymazal. Ak obchodujete s kryptomenami a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE  
Ethereum

Po týždňoch, kedy digitálne meny zažili strmý pád, na konci ktorého objavili nové dno, ktoré prekonalo takmer všetky očakávania, je tu opäť svetlo na konci tunela. Podľa všetkého sa zdá, že svetoví analytici menia svoj názor na Ethereum (ETH).

Od tej doby, čo sa pred niekoľkými týždňami pád zastavil na 82 amerických dolároch sa cena kráľa altcoinov takmer zdvojnásobila. Čo si o tom myslia analytici?

Prečo sa sentiment toľko zmenil? Najväčšiu váhu na zvyšujúcej sa cene Ethereum nesie pravdepodobne hard fork Constantinople. Tento hard fork má byť aktivovaný zhruba 16. januára 2019. Najväčšou zmenou má byť redukcia odmeny za každý vyťažený blok z 3 ETH na 2 ETH. To bude mať pozitívny efekt na cenu ETH, pretože na trhu bude znížený tlak zo strany predajcov. Viac o plánovaných hard forkoch ETH sa dočítate v tomto článku.


Je dôležité pamätať si, že Ethereum malo počas novembra a decembra veľmi zložité obdobie. Behom pár týždňov spadol z 220 USD na 82 USD. A aby toho nebolo málo, stratil svoju pozíciu kráľa altcoinov.

The Crypto Dog, obľúbený analytik na Twitteri, ktorý má okolo sto tisíc sledujúcich, zdieľal nedávno svoj názor, v ktorom vykreslil, že hard fork vytlačí cenu ETH oveľa vyššie, než kde je teraz. Avšak dodáva, že vstup na týchto cenách je len ťažko ospravedlniteľný.

Je dôležité spomenúť, že býva všeobecným trendom, že pred hard forkom sú ceny kryptomien vystrelené do závratných výšin. Investori sú vzrušení z nových aktualizácií alebo v niektorých prípadoch z nových tokenov, ktoré môžu pri hard forkoch vzniknúť, keď sa reťazec rozdelí a časť vývojárov sa rozhodne na starom reťazci pracovať.

Teraz je Ethereum opäť druhou najväčšou kryptomenou na trhu. Cena vystrelila na 160 amerických dolárov, pretože Bitcoin sa rozhodol znova otestovať hranicu štyroch tisíc amerických dolárov. Pred niekoľkými dňami XRP zosadilo Ethereum a vytvorilo si náskok 2 miliárdy z hľadiska trhovej kapitalizácie. Ten ale veľký predhardforkový boom ľahko vymazal.

Ak obchodujete s kryptomenami a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE