FBI tlačí na Google

0
872
Federálny úrad pre vyšetrovanie (FBI) tlačí spoločnosť Google, aby zastavila inzerciu súvisiacu s kryptomenami a to aspoň do chvíle, pokiaľ Komisia pre cenné papiere a burzu vytvorí jasné pravidlá. Minulý týždeň došlo k regulačnému náporu zo strany Komisie pre výmenu informácií a bezpečnosti, ktorá vyzvala všetky  kryptomenové burzy, aby sa zaregistrovali ako klasické burzy cenných papierov.
FBI tlačí na Google

Federálny úrad pre vyšetrovanie (FBI) tlačí spoločnosť Google, aby zastavila inzerciu súvisiacu s kryptomenami a to aspoň do chvíle, pokiaľ Komisia pre cenné papiere a burzu vytvorí jasné pravidlá.

Minulý týždeň došlo k regulačnému náporu zo strany Komisie pre výmenu informácií a bezpečnosti, ktorá vyzvala všetky  kryptomenové burzy, aby sa zaregistrovali ako klasické burzy cenných papierov.

Starší vyšetrovateľ odhalil, že „kanadská pracovná skupina pre binárne možnosti a FBI vysvetlili Facebooku, aké sú obavy a že tieto typy reklamy vedú k tomu, že sa ľudia stávajú obeťami. Hovorili sme so spoločnosťou Google, mali podobné diskusie a čakáme na to, aby podnikli podobné kroky.“ To potvrdzuje, že spoločnosť Google v súvislosti s touto témou komunikovala s agentúrou. 


Problém spočíva v tom, že podľa predchádzajúcej správy nie sú pôvodné ponuky mincí silne regulované a niektoré z týchto organizácií by mohli fungovať mimo federálneho zákona. Týmto sa trhy ICO a krypto vzťahujú na pevné miesto, pretože nevieme, čo by sme mali očakávať v budúcnosti. 

Pravdou je, že SEC by mala rýchlo podporiť regulačnú iniciatívu na rozptýlenie hmly a vyčistenie atmosféry, v ktorej je trh teraz ponorený. Existuje veľa podvodných ICO, ale tieto opatrenia by nemali ovplyvniť poctivé ICO.

ICO predstavujú v súčasnosti inovatívnu časť Blockchain technológie, čím získavajú mediálnu pozornosť a kopec peňazí od investorov, ktorí chcú profitovať 

 

Ak nechcete zmeškať žiadnu dôležitú informáciu, kliknite na červený zvonček dole na stránke a už vám nič neunikne. Ak sa vám páčia naše stránky, budeme radi za váš like na Facebooku a tiež nás nájdete na Twitteri