FSMA varuje pred množstvom kryptomenových platforiem

0
393
Belgický finančný regulátor finančných trhov Financial Services and Markets Authority (FSMA) pridal na svoju čiernu listinu 28 kryptomenových platforiem, ktoré sľubujú zárobky pri obchodovaní s kryptomenami, ale v skutočnosti ide o podvod! Dajte si teda pozor na tieto podvodné platformy: 1st Cryptobank: 1st-cryptobank.com Bitc International: bitc-international.com Bourse Bitcoin: boursebitcoin.com CCG Investment: ccg-investment.com Crown Managers: crownmanagers.com BND Group: crypto.bnd-group.com Crypto Access: crypto-access.com Crypto France Captital: cryptofrancecapital.com Cryptorama Bank: cryptorama-bank.com Cryptos Marketplace: cryptos-marketplace.com Crypto Wallet 24: cryptowallet24.com E-cryptoney: e-cryptoney.com E-crypto International: ecrypto-international.com E-Markets Trade: emarketstrade.com Executive Crypto: executivecrypto.com Fair Oaks Crypto: fair-oakscrypto.com Fast Coin: fast-coin.eu Global Markets Group: globalmarkets-group.com LDC Crypto: ldc-crypto-com LGS Invest Partners: lgsinvestpartners.com London Exchange: london-exchange.com Mined E-crypto: minedecrypto.com Mondial Investment: mondial-investissement.com Placement Crypto: placementcrypto.com Prime Crypto Bank: primecryptobank.com True Trade Capital: truetrade-capital.com Vechain Wallet: vechain-wallet.com Wallet Coins: wallet-coins.com Ak nakupujete a obchodujete kryptomeny, buďte vždy veľmi opatrní. Vždy pred nákupom či prihlásením sa na stránky kryptozmenární si overte správnosť webovej adresy, dobre si strážte svoje

Belgický finančný regulátor finančných trhov Financial Services and Markets Authority (FSMA) pridal na svoju čiernu listinu 28 kryptomenových platforiem, ktoré sľubujú zárobky pri obchodovaní s kryptomenami, ale v skutočnosti ide o podvod!

Dajte si teda pozor na tieto podvodné platformy:

 

1st Cryptobank: 1st-cryptobank.com


Bitc International: bitc-international.com

Bourse Bitcoin: boursebitcoin.com

CCG Investment: ccg-investment.com

Crown Managers: crownmanagers.com

BND Group: crypto.bnd-group.com

Crypto Access: crypto-access.com

Crypto France Captital: cryptofrancecapital.com

Cryptorama Bank: cryptorama-bank.com

Cryptos Marketplace: cryptos-marketplace.com

Crypto Wallet 24: cryptowallet24.com

E-cryptoney: e-cryptoney.com

E-crypto International: ecrypto-international.com

E-Markets Trade: emarketstrade.com

Executive Crypto: executivecrypto.com

Fair Oaks Crypto: fair-oakscrypto.com

Fast Coin: fast-coin.eu

Global Markets Group: globalmarkets-group.com

LDC Crypto: ldc-crypto-com

LGS Invest Partners: lgsinvestpartners.com

London Exchange: london-exchange.com

Mined E-crypto: minedecrypto.com

Mondial Investment: mondial-investissement.com

Placement Crypto: placementcrypto.com

Prime Crypto Bank: primecryptobank.com

True Trade Capital: truetrade-capital.com

Vechain Wallet: vechain-wallet.com

Wallet Coins: wallet-coins.com

Ak nakupujete a obchodujete kryptomeny, buďte vždy veľmi opatrní. Vždy pred nákupom či prihlásením sa na stránky kryptozmenární si overte správnosť webovej adresy, dobre si strážte svoje „private keys“, používajte bezpečné heslá a držte sa pravidla – lepšie trikrát overiť, ako raz ľutovať.  

 

Ak obchodujete s kryptomenami a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE  Tip: Získajte 10 USD za nákup kryptomien – nakúpte aspoň za 100 USD na Coinbase cez náš referal link