India dostane 30% zľavu na venezuelskú ropu ak využije Petro

0
766
Venezuela poskytne Indii 30-percentnú zľavu na ropu, ale iba v prípade, že India použije štátnu mincu Petro, zverejnené 29. apríla miestnou indickou spravodajskou firmou Business Standard.     Správy o tejto zľave pochádzajú od generálneho riaditeľa kryptoburzy Coinsecure  - Mohita Kalrua, ktorý pre agentúru Business Standard povedal, že ponuku predložil tím z venezuelského Blockchainu  Indii minulý mesiac: 
#petro

Venezuela poskytne Indii 30-percentnú zľavu na ropu, ale iba v prípade, že India použije štátnu mincu Petro, zverejnené 29. apríla miestnou indickou spravodajskou firmou Business Standard. 

 

Správy o tejto zľave pochádzajú od generálneho riaditeľa kryptoburzy Coinsecure  – Mohita Kalrua, ktorý pre agentúru Business Standard povedal, že ponuku predložil tím z venezuelského Blockchainu  Indii minulý mesiac: 


„Chodia do rôznych krajín a ponúkajú zľavy. Ponuka, ktorú poskytli indickej vláde, je: kúpite Petro a my vám poskytneme 30% zľavu na nákupy ropy.“ 

 

Business Standard informuje, že spoločnosť Coinsecure predáva Petro v Indii po rokovaniach s venezuelským blockchainovým tímom. Podľa Kalra spoločnosť Coinsecure sa stala pre Venezuelu výhradným dodávateľom, čo znamená, že všetci obchodníci s kryptomenami budú musieť obchodovať Petro na ich burze. Venezuelský úradník „uviedol, že dostal odpoveď od súkromného sektora v Indii,“ poznamenáva Business Standard. 

Petro, ktoré bolo spustené 20. februára v predpredaji a skončilo 19. marca (písali sme v tomto článku), prinieslo medzinárodné otázky o jeho využití v globálnej ekonomike, najmä pokiaľ ide o ekonomické sankcie uložené krajine. Business Standard poznamenáva, že Petro získalo viac ako 3,8 miliárd dolárov, pričom v predpredaji sa zúčastnilo viac ako 127 krajín. 

 

Ak sa vám páčia naše stránky, budeme radi za váš like na Facebooku a tiež nás nájdete na Twitteri  a chatovať môžete v skupine na Telegrame. Ak si chcete jednoducho kúpiť – predať Bitcoin alebo inú kryptomenu, kliknite sem