Kaspersky: Bitcoin je výtvor americkej CIA

0
1138
Bitcoin je výtvor CIA na financovanie agentov

Čína, India a Južná Kórea majú dobrý dôvod, prečo odstaviť Bitcoin. Od samého začiatku je to výtvor CIA.

 

To vysvetluje prečo nikto nevie, kto za Bitcoinom stojí a prečo správy o jeho zákaze v niektorých krajinách poslali jeho cenu o 40% nižšie.
Natalya Kaspersky- generálna riaditeľka skupiny spoločností InfoWatch a špecialista na počítačové bezpečnostné systémy, počas jej prezentácie na univerzite ITMO v Petrohrade povedala, že Bitcoin bol navrhnutý tak, aby poskytoval financovanie americkej a britskej spravodajskej službe po celom svete a nazýva ho kryptomenou „dolár 2.0.“
Spoločnosť Kaspersky hovorila o informačnej vojne a digitálnej suverenite. Fotografie jej prezentácie s názvom Moderné technológie – základ pre informácie a kybernetické vojny boli publikované na sociálnych sieťach.
„Bitcoin je projekt amerických spravodajských agentúr, ktorý bol navrhnutý tak, aby poskytoval rýchle financovanie americkej, britskej a kanadskej spravodajskej činnosti v rôznych krajinách. Technológia je „privatizovaná“, rovnako ako internet, GPS a TOR. V skutočnosti ide o dolár 2,0. Jeho sadzba je kontrolovaná vlastníkmi búrz“ bolo uvedené na jednom zo série snímkov prezentácie.
Tiež tvrdila, že Satoshi Nakamoto (pseudonym, ktorý používa jeho zakladateľ alebo zakladatelia) je názov skupiny amerických kryptografov.
Na Prezentácii tiež uviedla, že smartphone nemožno považovať za osobného pomocníka.
“ Smartphone je diaľkovo ovládané zariadenie určené na zábavu, prácu a súčasne na špehovanie svojho majiteľa“ uviedol Kaspersky, ktorý je spoluzakladateľom spoločnosti Kaspersky Lab.
Toto odhalenie je súčasťou prebiehajúceho zásahu do Deep State po celom svete. Krok smerom k vytvoreniu totalitnej kontroly založenej na centralizovanom riadení  vo všetkých  západných krajinách si vyžaduje, aby každý používal akúkoľvek kryptomenu, aby mohol mať svoj život odstavený vždy, keď to bude potrebné.
Deep State nemá inú možnosť ako pokračovať v používaní rovnakej schémy. Nalákať ľudí na vysoký výnos a keď už sa nikto nezapája, tak pošlú Bitcoin nižšie aby prišli ďaľší ľudia.