Krátke správy: Zilliqa (ZIL), Tron (TRX), Fidelity …

0
594
Zilliqa (ZIL) Pokles hodnoty kryptotrhu, ktorý teraz pretrváva predstavuje príležitosť investovať  do kryptomien, ktoré majú v blízkej budúcnosti dobrý potenciál získať na hodnote. Jednou z týchto mincí je Zilliqa (ZIL). Je jednou z mincí, ktorá je vhodná na držanie a v budúcnosti má vysoký potenciál rastu. Jedným z faktorov, ktoré dávajú Zilliqe hodnotu na trhu, je jej škálovateľnosť. Väčšina blockchain platforiem čelí problémom so škálovateľnosťou. Aj Ethereum (ETH) sa stále zaoberá týmto problémom. Zilliqa tento problém vyriešila pomocou nástroja Sharding. V testoch sa ukázalo, že Zilliqa dosiahla viac ako tisíc transakcií za sekundu a môže dosiahnuť ešte viac. To jej dáva vyššiu vnútornú hodnotu ako väčšine iných kryptomien v tejto kategórii a obrovský potenciál v momente, keď sa trh opäť obráti. Ďalším faktorom, ktorý ukazuje že Zilliqa má vysoký potenciál je marketingové úsilie tejto spoločnosti a tiež to, že trh je momentálne v korekcii. Marketing je obrovskou súčasťou rastu akejkoľvek kryptomeny. Je to práve marketing, ktorý otvára dvere na masové prijatie. Zilliqa je na tomto fronte celkom dobre. Dosiahla významný pokrok z hľadiska presadzovania aj mimo svojej domácej základne v Ázii. TRON (TRX) Tron (TRX) bol v posledných dňoch uvedený na rôznych burzách, len nedávno na Indacoins. Tiež vstúpil do Austrálie a Turecka a rozšíril svoje siete, keďže objem obchodovania vzrástol o 260%, čo je výrazný nárast.  Burzy Blockport a Scatter tiež zaradili Tron na svoje platformy, ktoré umožňujú používateľom obchodovať TRX. Blockport oznámila na Twitteri:

Zilliqa (ZIL)

Pokles hodnoty kryptotrhu, ktorý teraz pretrváva predstavuje príležitosť investovať  do kryptomien, ktoré majú v blízkej budúcnosti dobrý potenciál získať na hodnote. Jednou z týchto mincí je Zilliqa (ZIL). Je jednou z mincí, ktorá je vhodná na držanie a v budúcnosti má vysoký potenciál rastu.

Jedným z faktorov, ktoré dávajú Zilliqe hodnotu na trhu, je jej škálovateľnosť. Väčšina blockchain platforiem čelí problémom so škálovateľnosťou. Aj Ethereum (ETH) sa stále zaoberá týmto problémom. Zilliqa tento problém vyriešila pomocou nástroja Sharding. V testoch sa ukázalo, že Zilliqa dosiahla viac ako tisíc transakcií za sekundu a môže dosiahnuť ešte viac. To jej dáva vyššiu vnútornú hodnotu ako väčšine iných kryptomien v tejto kategórii a obrovský potenciál v momente, keď sa trh opäť obráti.

Ďalším faktorom, ktorý ukazuje že Zilliqa má vysoký potenciál je marketingové úsilie tejto spoločnosti a tiež to, že trh je momentálne v korekcii. Marketing je obrovskou súčasťou rastu akejkoľvek kryptomeny. Je to práve marketing, ktorý otvára dvere na masové prijatie. Zilliqa je na tomto fronte celkom dobre. Dosiahla významný pokrok z hľadiska presadzovania aj mimo svojej domácej základne v Ázii.


TRON (TRX)

Tron (TRX) bol v posledných dňoch uvedený na rôznych burzách, len nedávno na Indacoins. Tiež vstúpil do Austrálie a Turecka a rozšíril svoje siete, keďže objem obchodovania vzrástol o 260%, čo je výrazný nárast.

Burzy Blockport a Scatter tiež zaradili Tron na svoje platformy, ktoré umožňujú používateľom obchodovať TRX. Blockport oznámila na Twitteri:

„Sme nadšení, že uvádzame @Tronfoundation na našej obchodnej platforme! Používatelia Blockportu teraz môžu kupovať a predávať Tron, $TRX, priamo cez našu Euro bránu.“

 

Fidelity oznamuje Fidelity Digital Assets.

Spoločnosť Fidelity v súčasnosti spravuje aktíva v hodnote 7,2 biliónov dolárov. Vďaka tomu je v súčasnosti štvrtým najväčším správcom aktív na svete. V USA je lídrom najmä v oblasti sporenia na dôchodok pre fyzické osoby.

Fidelity sa už v minulých rokoch veľmi zaujímala o digitálne meny. Podľa servera Bitcoinist bola táto spoločnosť jednou z prvých inštitúcií, ktorá na svojich stránkach začala sledovať cenu BTC, a to už pred viac ako rokom. V tej dobe tiež začali hľadať vhodného manažéra pre nový kryptomenový fond. Tento rok v septembri potom riaditeľka Fidelity Abigail Johnson oznámila, že služby v oblasti digitálnych mien sú na ceste.

Johnson trhy nesklamala. Fidelity pre tieto účely založila samostatný investičný fond nazvaný Fidelity Digital Assets, ktorý sa bude sústrediť výhradne na investície v oblasti kryptomien. Jedným z prvých zákazníkov služieb v oblasti úschovy digitálnych mien sa nestal nikto menší ako Galaxy Digital Fund miliardára Mika Novogratza.

Vývojár dokázal poslať BTC bez internetu

Vďaka partnerstvu medzi výrobcom antén GoTenna a peňaženkou Samourai, ktorá umožňuje offline transakcie v BTC sieti, dokázal novozélandský vývojár poslať Bitcoin na vzdialenosť niekoľkých kilometrov bez použitia internetu.

GoTenna vyrába malé prenosné anténky, ktoré vďaka spárovaniu s mobilom dokážu preniesť signál do iného mobilu. To sa výrazne hodí pre komunikáciu v oblastiach bez signálu, v prípade veľkých katastrof, alebo ak príde celosvetová zombie apokalypsa.

 

Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v našej sekcii EXCHANGE