Kryptoburza Coincheck potvrdila odstránenie štyroch Altcoinov zameraných na anonymitu

0
1821
Nedávno napadnutá japonská kryptoburza Coincheck ukončí obchodovanie so štyrmi kryptoráciami zameranými na ochranu súkromia, Monero (XMR), Zcash (ZEC), Dash (DASH) a Augur (REP). V nadväznosti na správy z minulého roku v marci kryptoburza oficiálne potvrdila, že odstránenie štyroch mincí zameraných na anonymitu nadobudne účinnosť 18. júna. Podľa blogu Coincheck kryptoburza odstráni štyri kryptomeny, aby vyhovela financovaniu boja proti terorizmu (CFT ) a opatreniam proti praniu špinavých peňazí (AML), ktoré nedávno vydal japonský finančný regulátor, Agentúra pre finančné služby (FSA). Úrad pre finančné služby (FSA) bol mimoriadne aktívny pri regulácii domácich výmenných kurzov, konkrétne okolo ochrany zákazníkov, pretože Coincheck v januári tohto roku stratil 532 miliónov dolárov v NEM. Ako súčasť svojho úsilia úrad FSA uviedol, že miestne, oficiálne registrované burzy budú čeliť obmedzeniam obchodovania s ochrannými známkami zameranými na ochranu súkromia, pretože je ťažšie ich vystopovať ako napríklad kryptomenu Bitcoin (BTC). Ako sa píše v oficiálnom vyhlásení úradu, cielené kryptomeny sa budú predávať za trhové ceny a konvertovať na japonský jen. Začiatkom tohto týždňa spoločnosť Monex Inc, ktorá nedávno získala spoločnosť Coincheck, odhalila plány na expandovanie do USA, pričom tvrdila, že USA a Európa sú pokročilejšie ako Japonsko z hľadiska regulácií a
#coincheck

Nedávno napadnutá japonská kryptoburza Coincheck ukončí obchodovanie so štyrmi kryptoráciami zameranými na ochranu súkromia, Monero (XMR), Zcash (ZEC), Dash (DASH) a Augur (REP).

 

V nadväznosti na správy z minulého roku v marci kryptoburza oficiálne potvrdila, že odstránenie štyroch mincí zameraných na anonymitu nadobudne účinnosť 18. júna. Podľa blogu Coincheck kryptoburza odstráni štyri kryptomeny, aby vyhovela financovaniu boja proti terorizmu (CFT ) a opatreniam proti praniu špinavých peňazí (AML), ktoré nedávno vydal japonský finančný regulátor, Agentúra pre finančné služby (FSA).


Úrad pre finančné služby (FSA) bol mimoriadne aktívny pri regulácii domácich výmenných kurzov, konkrétne okolo ochrany zákazníkov, pretože Coincheck v januári tohto roku stratil 532 miliónov dolárov v NEM.

Ako súčasť svojho úsilia úrad FSA uviedol, že miestne, oficiálne registrované burzy budú čeliť obmedzeniam obchodovania s ochrannými známkami zameranými na ochranu súkromia, pretože je ťažšie ich vystopovať ako napríklad kryptomenu Bitcoin (BTC).

Ako sa píše v oficiálnom vyhlásení úradu, cielené kryptomeny sa budú predávať za trhové ceny a konvertovať na japonský jen.

Začiatkom tohto týždňa spoločnosť Monex Inc, ktorá nedávno získala spoločnosť Coincheck, odhalila plány na expandovanie do USA, pričom tvrdila, že USA a Európa sú pokročilejšie ako Japonsko z hľadiska regulácií a „priťahovania inštitucionálnych investorov“ do krypto.

 

Ak sa vám páčia naše stránky, budeme radi za váš like na Facebooku a tiež nás nájdete na Twitteri  a chatovať môžete v skupine na Telegrame. Ak si chcete jednoducho kúpiť – predať Bitcoin alebo inú kryptomenu, kliknite sem