Kuracie krídelká od KFC za kryptomenu Dash

0
562
Venezuela sa dlhodobo topí v ťažkej hyperinflácii. Situácii vôbec neprilepšuje postoj venezuelského prezidenta Nicolasa Madura, ktorý vyzýva občanov k používaniu pochybnej kryptomeny Petro, ktorá je údajne krytá štátnym ropným bohatstvom.   Kým Petro u Venezuelčanov nemá žiadny veľký úspech, ostatné kryptomeny už áno. Ide najmä o kryptomenu Dash. Na konci augusta sa písalo o rastúcej adopcii tejto kryptomeny vo Venezuele a ako sa zdá, využitie Dash len a len rastie. Vo Venezuele už prijímajú kryptomenu Dash aj známe svetové fast-foodové reťazca ako Subway alebo pizza od Papa John. Teraz sa pripája aj KFC! Využívanie kryptomeny vo Venezuele stúpa   Spoločnosť KFC spustí túto možnosť najskôr v hlavnom meste Caracas a následne by mali kryptomenu Dash začať prijímať aj v ďalších 24 venezuelských pobočkách ako jednu z platobných možností. Kryptomena Dash sa údajne prijíma u viac ako 2 400 obchodníkov naprieč celou Venezuelou. Toto číslo sa navyše určite bude zvyšovať.   V novembri 2018 bola spustená funkcia Dash Text, ktorá vybavuje kryptomenové transakcie použitím obyčajnej textovej SMS správy. To znamená, že nie je potrebný smartfón s pripojením na internet.Táto možnosť je ako ušitá pre chudobných občanov Venezuely, kde 60% populácie nevlastní smartfón a k internetu majú len obmedzený prístup. Ak obchodujete s kryptomenami a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE  Tip: Získajte 10 USD za nákup kryptomien – nakúpte aspoň za 100 USD na Coinbase cez náš referal link

Venezuela sa dlhodobo topí v ťažkej hyperinflácii. Situácii vôbec neprilepšuje postoj venezuelského prezidenta Nicolasa Madura, ktorý vyzýva občanov k používaniu pochybnej kryptomeny Petro, ktorá je údajne krytá štátnym ropným bohatstvom.

Kým Petro u Venezuelčanov nemá žiadny veľký úspech, ostatné kryptomeny už áno. Ide najmä o kryptomenu Dash. Na konci augusta sa písalo o rastúcej adopcii tejto kryptomeny vo Venezuele a ako sa zdá, využitie Dash len a len rastie. Vo Venezuele už prijímajú kryptomenu Dash aj známe svetové fast-foodové reťazca ako Subway alebo pizza od Papa John. Teraz sa pripája aj KFC!

Využívanie kryptomeny vo Venezuele stúpa

Spoločnosť KFC spustí túto možnosť najskôr v hlavnom meste Caracas a následne by mali kryptomenu Dash začať prijímať aj v ďalších 24 venezuelských pobočkách ako jednu z platobných možností. Kryptomena Dash sa údajne prijíma u viac ako 2 400 obchodníkov naprieč celou Venezuelou. Toto číslo sa navyše určite bude zvyšovať.


V novembri 2018 bola spustená funkcia Dash Text, ktorá vybavuje kryptomenové transakcie použitím obyčajnej textovej SMS správy. To znamená, že nie je potrebný smartfón s pripojením na internet.Táto možnosť je ako ušitá pre chudobných občanov Venezuely, kde 60% populácie nevlastní smartfón a k internetu majú len obmedzený prístup.

Ak obchodujete s kryptomenami a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE  Tip: Získajte 10 USD za nákup kryptomien – nakúpte aspoň za 100 USD na Coinbase cez náš referal link