LaLaWorld Ico od 5.1.2018

0
1435
LaLaWorld

Na celom svete je stále veľa ľudí ktorí si nemôžu otvoriť účet alebo nemajú účet.

Podľa štatistík Svetovej Banky, až 51% dospelej populácie nemalo bankový účet v roku 2014, čo je pokles oproti roku 2011. Vtedy nemalo účet 62% dospelej populácie, ale stále ostáva vyše 2 miliárd ľudí bez účtu.

Populácia bez účtu je výhodné prostredie, plné príležitostí pre finančne zamerané firmy. Stále rozširujúce sa masové využívanie mobilov ľuďom otvára dvere k novým možnostiam a aj ľudia bez účtov chcú mať prístup k finančným produktom tejto doby.


Podľa stránky Accurate sú tri hodnoty ktoré potrebujú títo ľudia:

  • jednoduchý prístup
  • správne produkty- finančné služby a produkty musia byť navrhnuté presne pre nich
  • atraktívne používanie

Proti tomuto úpadku sa chce postaviť firma LaLaworld  ktorá na základe výskumov zistila že tento market má potenciálnu hodnotu v roku 2020 az 380 miliárd $.

Aby LaLaWorld dosiahla na tento poteciálny biznis stanovila si cieľe:

  • bez regulácií
  • bez zbytočne vysokých poplatkov
  • lacno
  • digitálne platby
  • bez kamenných pobočiek
  • okamžité platby

Celá inovácia tejto firmy spočíva v jej peňaženke, cez ktorú bude možné platiť účty, posielať peniaze, zamieňať fiat a krypto meny, požičiavanie si peňazí.

Token

Spoločnosť vydala erc20 token , ktorý sa bude využívať na ich platforme, pre platbu vyššie spomenutých služieb a poplatkov, ktoré chce zredukovať vďaka využitiu blockchain technológie na 2%. Banky v treťom svete majú 7-10% poplatky.

Lalaworld  ponúka ich token v ICO na získanie financií a masovú adopciu.

Lalaworld  podpísalo dôležitú zmluvu s firmou eFatooha ktorá má mobilnú aplikáciu v Arabských Emirátoch a je dôležitou spojkou Lalaworld pre vstup do krajín  Bahrajn, Kuvajt, Iraq, Omar, Katar, Saudská arábia a Sae.  Spolu majú víziu že by do roku 2021 úplne prešli na digitalne služby bez použitia papiera.

ICO bude od 5.1.2018 do 5.2.2018.

Za 1 ether dostane investor 1000 tokenov. Hardcap majú nastavený na 150 000 Eth čo by nemal byť problém dosiahnuť pri takomto koncepte.

Firma je registrovaná v Singapure.

Momentálne je na Coss.io pltaforme o ktorej sme písali v článku o Coss minci možnosť dopredu nakúpiť mince s 25% bonusom pre registrovaných užívateľov Coss.

Toto nieje finančná rada!

Ak by ste mali záujem podporiť náš projekt tu je referral link na Coss platformu. Ďakujeme

https://sso.coss.io/api/invite/1MLDGA8Q11