Mobilná hra platí odmeny v skutočnom Bitcoine

0
1183
Itadaki Dungeon
Itadaki Dungeon

Nová japonská hra pre systémy Android a iOS s názvom Itadaki Dungeon, umožňuje hráčom zarobiť malé množstvo BTC, pričom obsahuje cez 3000 úrovní. Hra je zadarmo a je to 2D hra plna zbraní, špeciálnych predmetov a pokladov s kryptomenami. 

 

2D mobilná hra Itadaki Dungeon je mBTC zárobkovo činná 

Spoločnosť Atstage Inc. nedávno spustila 2D videohru nazvanú Itadaki Dungeon, ktorá umožňuje hráčom zarobiť Bitcoin pri pokuse prejsť zhruba 3 000 levelov. Úrovne obsahujú dungeon-type (katakomby) atmosféru, kde hráči môžu použiť meč, kladivo alebo zbraň na útok proti hladným monštrám čakajúcim na vaše ublíženie. Pri prehliadaní v stredovekej krajine sa objavujú mBTC a postavy môžu zdvihnúť mince a pridať si ich do zbieraných položiek. Každý Bitcoin-poklad obsahuje malé množstvo mBTC a hráči sa môžu pokúsiť nazhromaždiť čo najviac mincí počas hrania hry. 


Itadaki Dungeon má 3 000 levelov 

Hra má hodnotenie 4.1 v obchode s aplikáciami Google Play a v iOS má pozitívne recenzie spolu s pozitívnymi recenziami na iných fórach. Pre hráčov, ktorí sú oboznámení s hrami „Itadaki Street“ a „Dragon Quest“, je hra veľmi podobná. 

Vytvorenie Atstage Itadaki Dungeon sleduje ďalšie videohry a zábavné mobilné aplikácie, ktoré ponúkajú kryptomenové odmeny. Napríklad je tu Bitcoinbandit hra pre mobilné telefóny, ktorá umožňuje hráčom získavať mBTC. Mince sa zhromažďujú v turnajovom režime v rámci hry a hráči s najvyššou úrovňou môžu získať ďalšie mBTC platby. Hra Counterstrike Global Offense (CS: GO) ponúka virtuálne odmeny v DigiByte. Zatiaľ čo ostatné hry ako napríklad Spells of Genesis, majú integrované kryptomenové odmeny tiež. Pokébits je hra pre prehliadač Pokémon RPG, ktorá pridáva BTC do herného zážitku. Hráči súťažia v misiách v známych pokémonských arénach a zarábajú si satoshi. 

Rovnako ako ostatné hry, Itadaki Dungeon sa bude snažiť prilákať hráčov s mBTC odmenami. Hra je zadarmo, no neočakávajte, že budete zarábať cez japonskú mobilnú hru a stanete sa „bitcoinový milionári“, pretože recenzie hry hovoria, že musíte hrať veľa levelov, aby ste získali malé zlomky mBTC. 

 

Zdroj: news.bitcoin.com

Ak nechcete zmeškať žiadnu dôležitú informáciu, kliknite na červený zvonček dole na stránke a už vám nič neunikne. Ak sa vám páčia naše stránky, budeme radi za váš like na Facebooku a tiež nás nájdete na Twitteri