Moozicore – ICO

0
1490
Moozicore kryptomena
Moozicore kryptomena

Blockchain je výkonná a užitočná technológia, ktorá nielen zvyšuje transparentnosť, ale je aj skvelý spôsob akumulácie finančných prostriedkov. Stále viac spoločností prichádza so spôsobmi, ako začleniť technológiu blockchainu do ich systémov.

Tí, ktorí investujú do takýchto spoločností, sú tí, ktorí dokážu zarobiť aj na svojich investíciách.

Touto recenziou by sme chceli predstaviť ďalší ICO projekt, ktorý by mohol byť vynikajúcou príležitosťou.


Volá sa Moozicore (Music Streaming Blockchian Service) a je to hudobný start-up ktorý využíva technológiu blockchain.

Čo vlastne Moozicore je?

Moozicore je nová hudobná platforma, ktorá umožňuje používateľom získať väčšiu kontrolu nad hudbou , ktorá je reprodukovaná v baroch a reštauráciách. Vyššia úroveň kontroly piesní zabezpečuje, že zákazníci barov a reštaurácií skutočne počúvajú to čo ich baví.

Ak chcete umožniť zákazníkom väčší vplyv na hudbu ktorú počujú, spoločnosť Moozicore ponúka riešenie. Ich platforma ešte nie je k dispozícii, ale mala by byť pripravená na použitie do konca roka 2018.

Ako funguje Moozicore?

Moozicore aplikácia bude pre oba hlavné mobilné operačné systémy Android aj iOS. Na platbu ich služieb budete potrebovať MZI tokeny, ktoré sa dajú kúpiť buď priamo za FIAT peniaze v aplikácii za 0.05$ alebo na burzách kryptomien podľa ponuky ceny.

Pokiaľ budete sedieť v nejakom podniku, kde má majiteľ zavedenú službu Moozicore, stačí zapnúť aplikáciu na mobile, vybrať si zo zoznamu skladieb a dať ju prehrať. Môžeme si to predstaviť ako klasické jukeboxi, ktoré sa pomaly vytrácajú z prevádzok.

Tvorcovia pridali aj známe posúvanie piesní v poradí. Okrem ovládania dostupných skladieb, poskytuje platforma používateľom možnosť hodnotiť skladby. Môžu si vybrať, akú skladbu chcú ďalej počúvať a môžu dokonca nahrať svoje aktivity s platformou na sociálne siete.

Investovanie do Moozicore

Ako väčšina spoločností založených na blockchaine sa rozhodli, že peniaze na rozvoj spoločnosti získajú pomocou ICO ponuky. V ICO si môžete kúpiť tokeny aj s bonusom za cenu niečo vyššie ponad 0.01$.

MZI tokeny sú klasicky smart kontrakt ERC 20 a po zaplatení si ich pridáte do vašej MEW peňaženky. Následne vám príde zaplatené množstvo tokenov (mne prišli do 4 minút od poslania etheru).

Ako pridať ich token do MEW?

Pre pridanie tokenu si otvoríte vašu MEW peňaženku na myetherwallet.com. Pokiaľ ju ešte nemáte a neviete ako si ju spraviť, pozrite v sekcii „návody“ 
Ak už máte MEW, tak stlačíte ADD CUSTOM TOKEN. Otvorí sa formulár do ktorého zadáte tri údaje:

1. Token symbol :MZI
2. DECIMAL:18
3. Token contract address: 0xFd0Df7B58bD53D1dd4835ecD69A703b4b26F7816

Potom budete vidieť medzi ostatnými tokenmi aj MZI.

Ako kúpiť MZI?

Ethereum odošlite na túto adresu:
0x8d2301e58406648b72F37366785A54E0f7e081ce

Gas Limit musí byť nastavený na 200000 inak vám neodošle platbu. Minimálna výška investície je 0.05ETH.

Neposielajte Ethereum z platforiem iba z peňaženiek, ktoré podporujú ERC20 kontrakty!!!!

Momentálne už dva dni prebieha predpredaj, kde je k dispozícii 160 000 000 tokenov.

Tento týždeň je s bonusom cena za 1ETH 90 000 MZI. Predpredaj bude trvať ešte 10 dní, do polnoci 31.1.2018.

Hlavnou zárukou by mal byt John McAfee, ktorý sa stal hlavným poradcom tohto projektu. Osobne si myslím že človek ako McAfee nepoškodí svoju reputáciu na projekte, ktorý by nemal budúcnosť, respektíve by to bol podvod.

ICO predaj začne až 1.8.2018, ale tokeny kúpené teraz, by sa mali už od marca začať obchodovať. V skupine na telegrame majú pripnutú správu, že v marci ich zalistuje EtherDelta a HitBTC.
Ak sa pýtate prečo by mala stáť minca viac ako 0.05$, čo bude cena mince v aplikácii, mám odpoveď. Musím pochváliť aktivitu developerov na Telegrame, pretože je tam neustále aspoň jeden. Včera som na neho vyrukoval s rovnakou otázkou prečo ich kupovať. Bolo mi vysvetlené, že keď minca bude stáť na burze napríklad 1$ a niekto ju bude chcieť použiť v aplikácii, tak nedostane 1 mincu ale 20 (20×0.05$=1$).

 

Tento článok slúži ako predstavenie ICO projektu a nie ako finančná rada!