Nová burza má už 200 ICO žiadostí o zalistovanie

0
1006
Gibraltár už privítal

Gibraltár už privítal „200“ perspektívnych ICO pred plánovaným spustením svojej Gibraltárskej blockchainovej burzy (GBX), podľa oficiálneho oznámenia z 20. marca. 

V rozhovore pre Financial Times generálny riaditeľ spoločnosti GBX – Nick Cowan povedal, že spoločnosti prejavili obrovský záujem o spustenie predaja tokenov v rámci regulovaného ICO prostredia britského zámorského územia. 

„Spoločnosť GBX bola doteraz oslovená až 200 žiadateľmi, ktorí sa snažia spustiť svoje ICO prostredníctvom Gibraltárskej blockchainovej burzy.“ 

 


Tento počet by sa takmer rovnal vykázaným 210 ICO, ktoré sa úspešne spustili v roku 2017, keď nástroj financovania zasiahol hlavný prúd a stal sa najvyššou prioritou pre medzinárodné regulačné orgány, ktoré sa obávajú podvodov. 

Ako plány dozrievajú, objavujú sa ďalšie informácie, Cowan poznamenal, že plánuje mať „akreditovaných sponzorov.“ Návrh všetkých whitepapers už pritiahol desať kandidátov. Traja z nich už dostali povolenie na účasť. Spoločnosť GBX ďalej rozširuje svoj regulačný tím, aby sa vyrovnala s dopytom a zabezpečila, že dosiahne svoj cieľ päťdňového obratu aplikácií ICO na prvýkrát.   

ICO naďalej čelia ťažkej nevôli v mnohých medzinárodných jurisdikciách. Konferencia amerického kongresu o kryptomenách minulý týždeň priniesla mimoriadne zmiešané reakcie zákonodarcov, pričom jeden senátor tvrdil, že 99% začínajúcich organizácií s ICO bolo podvodných. 

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše stránky, budeme radi za váš like na Facebooku a tiež nás nájdete na Twitteri