Ontology ONT a predpoveď ceny

0
1418
Ontology, ktorej znakom je ONT, je blockchainová distribuovaná kniha. Jej sieť je  Blockchain dôvery a identity. Sieť spája viacero databáz. Medzi nimi distribuovanú výmenu dát, spoluprácu s distribuovanými dátami, distribuovanú identitu a distribuované komunity. Altcoin sa zameriava na vytvorenie siete dôvery, prostredníctvom partnerstiev s cieľom poskytovať distribuované služby.     Ontology, ako mnoho iných kryptomien bola spustená v roku 2017. Spoločnosť stojaca za mincou sa nazýva Onchain a má sídlo v Číne. Podľa zakladateľov mince je navrhnutá ako platforma pre projekty všetkých veľkostí a tvarov. Je to unikátny kryptoprojekt v tom, že umožňuje podnikom, ktoré nemajú predchádzajúce vedomosti alebo skúsenosti s distribuovanými sieťami, aby mohli používať technológiu blockchainu. V súčasnej dobe podniky nemôžu využívať Blockchain bez nutnosti intenzívneho investovania.  Ako funguje ontology  Ontology používa model dual token (ONT a ONG). Je dôležité poznamenať, že ONT, ktorý je žetónom NEP-5, nevydáva ONG. Avšak po tom, ako MainNet Ontology začne v 2. štvrťroku roku 2018, budú mať používatelia možnosť vymeniť NEP-5 ONT za ONT. Služba MainNet potom začne pravidelne vydávať aj ONG.  ONT bol predstavený majiteľom NEO začiatkom tohto mesiaca. NEO je technologický a ekosystémový partner Ontology. ONT pridelil tokeny vo výške 20 miliónov rade NEO. Tým sa posilní spolupráca medzi týmito dvoma firmami, ako aj podpora komunity NEO. Celkovo bude 1 miliarda žetónov ONT, ktoré budú nedeliteľné. Predtým firma pridelila 1000 žetónov ONT všetkým, ktorí sa zaregistrovali do ich newsletteru. Súhrn distribúcie tokenov bol nasledovný;  15% pre core tím Ontology   10% na odmeny technickej komunity Ontology  12% Ontológy komunita  10% Rada NEO  28% inštitucionálni partneri  25% vývoj ekologického ontology systému      Ako funguje krypto?  Ontology je jednou z najnovších kryptomien, ktoré boli uvedené na trh. Bol uvedený na coinmarketcape 8. marca a cena bola 3,35 USD. Objemy obchodované v tento deň boli mierne nad 150 miliónmi dolárov. Dnes ONT zastáva 21 miesto na coinmarketcap a obchoduje sa okolo 4,16 USD. Predpovede pre ONT  Ontology chce skrátiť čas, ktorý človek trávi predtým, než začne dôverovať inému človeku. Plánuje to dosiahnuť tým, že sa viac a viac ľudí priblíži automatizácii blockchainu. Spoločne s NEO, sa ONT pokúsi preklenúť medzeru medzi technológiou blockchainu a skutočným svetom.  Niet pochýb o tom, že tím za ONT je seriózny a skúsený. Mnohé kryptomeny vrátane Bitcoinu a Ripple sa sústreďujú na finančne trhy. Ontology sa usiluje venovať sa medicíne, internetu vecí, vláde a čo najväčšej rozmanitosti priemyslu. Kryptomena je čerstvá, ale zato sľubná a tím očakáva, že dosiahne marketcap 10 miliárd amerických dolárov v roku 2019.  Ak sa vám páčia naše stránky, budeme radi za váš like na Facebooku a tiež nás nájdete na Twitteri. Ak si chcete jednoducho kúpiť – predať Bitcoin alebo inú kryptomenu, kliknite sem
Ontology ONT

Ontology, ktorej znakom je ONT, je blockchainová distribuovaná kniha. Jej sieť je Blockchain dôvery a identity. Sieť spája viacero databáz. Medzi nimi distribuovanú výmenu dát, spoluprácu s distribuovanými dátami, distribuovanú identitu a distribuované komunity. Altcoin sa zameriava na vytvorenie siete dôvery, prostredníctvom partnerstiev s cieľom poskytovať distribuované služby. 

 

Kryptomena Ontology – ONT

Ontology, ako mnoho iných kryptomien bola spustená v roku 2017. Spoločnosť stojaca za mincou sa nazýva Onchain a má sídlo v Číne. Podľa zakladateľov mince je navrhnutá ako platforma pre projekty všetkých veľkostí a tvarov. Je to unikátny kryptoprojekt v tom, že umožňuje podnikom, ktoré nemajú predchádzajúce vedomosti alebo skúsenosti s distribuovanými sieťami, aby mohli používať technológiu blockchainu. V súčasnej dobe podniky nemôžu využívať Blockchain bez nutnosti intenzívneho investovania. 


Ako funguje Ontology 

Ontology používa model dual token (ONT a ONG). Je dôležité poznamenať, že ONT, ktorý je žetónom NEP-5, nevydáva ONG. Avšak po tom, ako MainNet Ontology začne v 2. štvrťroku roku 2018, budú mať používatelia možnosť vymeniť NEP-5 ONT za ONT. Služba MainNet  potom začne pravidelne vydávať aj ONG. 

ONT bol predstavený majiteľom NEO začiatkom tohto mesiaca. NEO je technologický a ekosystémový partner Ontology. ONT pridelil tokeny vo výške 20 miliónov rade NEO. Tým sa posilní spolupráca medzi týmito dvoma firmami, ako aj podpora komunity NEO. Celkovo bude 1 miliarda žetónov ONT, ktoré budú nedeliteľné. Predtým firma pridelila 1000 žetónov ONT všetkým, ktorí sa zaregistrovali do ich newsletteru. Súhrn distribúcie tokenov bol nasledovný; 

15% pre core tím Ontology  

10% na odmeny technickej komunity Ontology 

12% Ontológy komunita 

10% Rada NEO 

28% inštitucionálni partneri 

25% vývoj ekologického ontology systému  

 

Ako funguje krypto? 

Ontology je jednou z najnovších kryptomien, ktoré boli uvedené na trh. Bol uvedený na  coinmarketcape 8. marca a cena bola 3,35 USD. Objemy obchodované v tento deň boli mierne nad 150 miliónmi dolárov. Dnes ONT zastáva 21 miesto na coinmarketcap a obchoduje sa okolo 4,16 USD.

Predpovede pre ONT 

Ontology chce skrátiť čas, ktorý človek trávi predtým, než začne dôverovať inému človeku. Plánuje to dosiahnuť tým, že sa viac a viac ľudí priblíži automatizácii blockchainu. Spoločne s NEO, sa ONT pokúsi preklenúť medzeru medzi technológiou blockchainu a skutočným svetom. 

Niet pochýb o tom, že tím za ONT je seriózny a skúsený. Mnohé kryptomeny vrátane Bitcoinu a Ripple sa sústreďujú na finančne trhy. Ontology sa usiluje venovať sa medicíne, internetu vecí, vláde a čo najväčšej rozmanitosti priemyslu. Kryptomena je čerstvá, ale zato sľubná a tím očakáva, že dosiahne marketcap 10 miliárd amerických dolárov v roku 2019. 

 

Ak sa vám páčia naše stránky, budeme radi za váš like na Facebooku a tiež nás nájdete na Twitteri. Ak si chcete jednoducho kúpiť – predať Bitcoin alebo inú kryptomenu, kliknite sem